Nowa hurtownia ekologicznych produktów Fair Trade

 Biosprawiedliwi – tak nazywa się nowa firma na polskim rynku. Jej cel to dystrybucja ekologicznych produktów Sprawiedliwego Handlu. W ofercie dostępna jest nie tylko żywność BIO, ale także kosmetyki i rękodzieło.

Firma Biosprawiedliwi zajmuje się dystrybucją produktów Bio i Fair Trade dostarczanych przez austriacką organizację EZA, która funkcjonuje od lat 70 tych. EZA współpracuje przede wszystkim z małymi organizacjami producentów rolnych i zrzeszeniami wytwórców rękodzieła oraz podobnymi organizacjami producenckimi

Skąd pomysł na taką działalność? – Szukałam i ciągle szukam “zdrowia” głównie dla siebie, ale i dla swoich najbliższych. Od kilku lat  na co dzień staranie wybieramy produkty do życia dla siebie. Szukaliśmy więc produktów do dystrybucji ,które byłyby zgodne z naszymi potrzebami. Dlatego wybraliśmy działania w sferze Fair Trade i sprzedaż tychże produktów mówi Biokurierowi Monika Stalony, założycielka firmy.

 


Cotygodniowa porcja BioInformacji do Twojej skrzynki e-mailowej – zapisz się na nasz newsletter (lewy dolny róg strony)

W ofercie znajduje się żywność ekologiczna (kawy, herbaty, słodycze, orzechy i owoce suszone, miody, napoje, przyprawy i sosy), kosmetyki naturalne. Przedsiębiorcy planują także wprowadzenie do sprzedaży produktów rękodzieła. Firma nastawia się na sprzedaż hurtową, ale planowane jest także uruchomienie e-sklepu.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

– Polski rynek bio i Fair Trade jest jeszcze bardzo młody , przed nami wszystkimi dużo pasjonującej  pracy i dużo zmian. Ważne jest budowanie świadomości klientów i przekazywani im jak najwięcej informacji. Pewne jest ,że rynek będzie się stopniowo rozwijał wraz ze wzrostem świadomości i zasobności portfela, czas pokaże czy będzie to dynamiczny rozwójmówi Monika Stalony.

Więcej informacji na temat firmy Biosprawiedliwi znaleźć można na stronie www.biosprawiedliwi.pl<!–[if !supportLineBreakNewLine]–>
<!–[endif]–>

Brak postów do wyświetlenia