Teraz czytasz...
Nordic Organic Food Fair 2014 w październiku
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Nordic Organic Food Fair 2014 w październiku

W październiku zapowiada się ważne wydarzenie dla branży ekologicznej. Tym razem Szwecja, a dokładniej Malmo gości dwie imprezy w jednym miejscu i czasie. Targi Natural Products Scandinavia i Nordic Organic Food Fair 2014 zapraszają.

Natural Products Scandinavia to  targi poświęcone naturalnemu dbaniu o zdrowie, odżywianiu, urodzie. Będą towarzyszyły wydarzeniu głównemu: Nordic Organic Food Fair 2014 poświęconemu w całości żywności ekologicznej i naturalnej.

Organizatorzy przewidują udział 350 wystawców i ponad 4500 gości nie tylko ze Skandynawii. Poprzednie lata pokazały, jak silna jest tamtejsza branża ekologiczna i jak duże perspektywy rozwoju. W minionym roku 3158 gości z 67 krajów wzięło udział w targach.

Znalazły się tam takie firmy, jak: Menigo, Scandinavian Organics, Mannavita Norway, Whilst BioZentrale, Intra Europa, Barnhouse Natureprodukte GmbH, LifeFood, Noble House, Rumveld, Machu Picchu Foods, Silver Leaf, Coco Zumi, Kush Shellfish, BioLab i wiele innych. Jak zapowiadają organizatorzy powierzchnia wystawowa będzie o 120% większa niż w 2013 roku

Kiedy: 26.10.2014 to 27.10.2014

Gdzie: Malmo, Szwecja

Strona internetowa wydarzenia: http://www.nordicorganicexpo.com/

Źródło informacji:

grafika: materiały organizatora Nordic Organic Expo 2014

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.