Natura Food 2011 w liczbach

200 wystawców z Polski i zagranicy, 7 tysięcy odwiedzających – organizatorzy IV edycji Targów Natura Food zwracają uwagę na rosnące zainteresowanie imprezą.

 

– Na targach NATURA FOOD 2011 odnotowaliśmy 12% przyrost liczby wystawców, 14% przyrost powierzchni wystawienniczej oraz 18% wzrost liczby osób odwiedzających targi. Co ważne niebyli to tylko konsumenci i miłośnicy dobrego smaku, ale także osoby zainteresowane nawiązaniem kontaktów biznesowych, poszukujące dostawców i kontrahentów żywności wysokiej jakości. Wystawcy bardzo pozytywnie ocenili swój udział w NATURA FOOD 2011. Targi odwiedziło około 7 tys. osób, akredytowało się 63 dziennikarzy – informują Katarzyna Drobińska i Joanna Cyniak z Międzynarodowych Targów Łódzkich, które są organizatorem imprezy.

Przeczytaj nasze materiały dotyczące Natura Food 2011:

Kiedy Natura Food 2012?

IV edycja Targów Naturalnej Żywności NATURA FOOD odbędzie się już za rok w dniach 12 – 14 października 2012 roku w nowym, nowoczesnym obiekcie: Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym MTŁ przy ul. Politechniki 2.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Interesują Cię Targi branży ekologicznej? Sprawdzaj dział TARGI na Biokurierze


Chcesz być na bieżąco z BIO? Zapisz się na nasz newsletter (u dołu po lewej stronie)
lub sprawdź nasze profile na portalach społecznościowych Facebook i Twitter!     

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia