Natura Food 2010 już w piatek

 

 

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Warsztaty dla sprzedawców żywności ekologicznej, Konferencja „Nowe Trendy na rynku ekologicznym”, warsztaty przygotowywane przez Slow Food, prezentacje mistrzów kulinarnych, panele edukacyjne i wielu wystawców – to tylko nieliczne z atrakcji czekających na tych, którzy w najbliższy weekend odwiedzą łódzkie Targi Natura Food 2010.

Impreza odbywać się będzie od piątku do soboty (15-17 października) w łódzkim Centrum Targowym Expo przy ul. Stefanowskiego 30 w Łodzi. Wejściówka na targi kosztuje 5 zł, a po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem Internetu 1 zł.

Redakcja Biokuriera szczególnie zaprasza na Konferencję „Nowe Trendy Na Rynku Ekologicznym”, która rozpoczyna się w piątek 15 października o 11:40.

Sprawdź program konferencji.

 

 

 


 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}
Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia