Najpiękniejsze kobiety dowiedzą się jak być eko

Działania proekologiczne – to hasło przewodnie tegorocznych Wyborów Miss organizowanych w ramach Festiwalu Piękna. Przy współpracy z Ekocentrum ICPPC, organizatorzy przygotowali dla kandydatek specjalne zajęcia edukacyjne.

W programie znajdą się  : zwiedzanie EKOCENTRUM – czyli ekologiczne technologie w praktyce, wykład “Tradycyjna i ekologiczna żywność dla zdrowia i urody”, warsztaty “Chcesz być piękna i zdrowa – pokochaj zioła” oraz ekologiczny poczęstunek. – Bardzo się cieszę, że młode piękne kobiety interesują się ekologicznym stylem życia; to jest wielka nadzieja na przyszłość. Chcę się z nimi podzielić swoimi doświadczeniami jak wyglądać młodo i cieszyć się dobrym zdrowiem… Dostaną one od nas ekologiczne torby z lnu z napisami “STOP GMO…wybieram NATURALNE GENY” w których znajdą się produkty ekologiczne oraz materiały edukacyjne…’ – mówi Jadwiga Łopata, współzałożycielka EKOCENTRUM, laureatka Nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel).

– Dobrej jakości żywność, NATURALNE GENY i piękno są ze sobą ściśle powiązane. Fizyczne piękno jest darem, z którym się rodzimy, ale jego utrzymanie zależy od zdrowego sposobu życia. Kluczowe znaczenie ma dieta, która powinna bazować na dobrej jakości, naturalnej żywności produkowanej tradycyjnymi i ekologicznymi metodami. Zaś podejmowanie działań chroniących naszą Planetę daje wewnętrzną radość i zadowolenie z życia… –  dodaje Julian Rose, prezes ICPPC.

Zajęcia odbędą się w czwartek 19 sierpnia 2010.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Więcej o Festwialu Piękna – www.festiwalpiekna.eu

EKOCENTRUM ICPPC jest jedynym w Polsce miejscem gdzie można zobaczyć jak działają kompleksowe ekologiczne rozwiązania techniczne w gospodarstwie domowym. Taki pokaz bardzo ułatwia zrozumienie zasad ich działania i przekonuje do ich stosowania w praktyce.

źródło: ICPPC


Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}
Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia