Teraz czytasz...
Mikołów. 8 listopada ruszy Eko Bio Organic Centrum
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Mikołów. 8 listopada ruszy Eko Bio Organic Centrum

8 listopada o godz. 10 w Mikołowie Kamionce uroczyste otwarcie Eko Bio Organic Centrum –  dużego targu z żywnością ekologiczną, lokalną i tradycyjną. Znamy więcej szczegółów

W sprzedaży będą warzywa, owoce, soki, przetwory, wędliny, nabiał, sery owcze, kozie, pieczywo, ryby oraz bogata oferta żółtych holenderskich bioserów i wiele innych produktów. Na ekotargu będzie się można również zaopatrzyć w produkty do zdrowego przechowywania oraz urządzenia ułatwiające przygotowanie zdrowych posiłków.

Do współpracy zaproszono kilkudziesięciu producentów i sprzedawców certyfikowanych produktów ekologicznych i produktów naturalnych i ciągle zgłaszają się kolejni, ponieważ warunki, jakie zostały stworzone (ogrzewana, higieniczna hala, drewniane, nowe lady, nieograniczony dostęp do mediów, parking na kilkaset samochodów, dogodny dojazd) spełniają najwyższe standardy.

Co sobotę i w tygodniu

Zakupy będzie można robić w każdą sobotę od 9.00 do 16.00. Jeśli się okaże, że zainteresowanie jest większe, targ odbywał się będzie również w środy. Oferta będzie się zmieniać sezonowo. Już od połowy listopada dostępne będą biocytrusy z Sycylii dostępne w Eko Bio Organic Centrum w piątym dniu od zerwania.

Poza możliwością zrobienia zakupów organizatorzy planują wiele dodatkowych atrakcji, jak np. spotkania warsztatowe z uczestnikami telewizyjnych programów kulinarnych, pogadanki, konsultacje z dietetykami, wykłady na temat właściwego odżywiania oraz zdrowego trybu życia, ciekawe filmy i programy edukacyjne. A w kulinarnej księgarni będzie możliwość zakupu poradników dotyczących gotowania służącego naszemu zdrowiu. W ciągu tygodnia czynne będą delikatesy i hurtownia produktów suchych, gdzie będą się mogły zaopatrywać sklepy z naturalną i certyfikowaną żywnością. Na terenie Centrum będzie funkcjonowała biopizzeria i kawiarenka.
Zapraszamy 8 listopada (sprzedawcy będą czekać na pierwszych klientów już od 8.00, a oficjalne otwarcie z przecięciem zielonej wstęgi z bioowoców i toast z biosoku o godz. 10.00. Będzie kącik zabaw z animatorem dla najmłodszych, kawiarenka, degustacje na stoiskach, konkurs, w którym będą do wygrania paczuszki z produktami bio i wiele niespodzianek.

Zobacz także

złote mleko z kurkumą i imbirem

Kontakt z organizatorami:
EkoBioOrganic Centrum,
manager – Sonia Kmiecik, tel. 661 747 621, e-mail: sk_kmiecik@interia.pl

ul. Kościuszki 61, Kamionka (była baza autobusowa „Jamna Bus”)
Start: 8 listopada, godz. 10.00 (otwarte od 8.00)

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.