Masło orzechowe piernikowe od Primaviki

 

-tekst sponsorowany-

Masło z prażonych orzechów arachidowych z przyprawami piernikowymi stanowi idealny dodatek do zimowych wypieków. Wzbogaci również smak każdej owsianki, jaglanki, aromatycznych placków czy omletu. Po takim śniadaniu aż chce się działać!

O ŻESZ TY PIERNIKU!

Czy zauważyliście, że po włożeniu łyżeczki z masłem orzechowym do ust czujemy przyjemne ciepło?
Orzechy mają silne właściwości rozgrzewające i wzmacniające, dlatego o ich obecność w diecie powinniśmy szczególnie zadbać w zdradliwym okresie jesienno – zimowym.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Mimo tego, że orzechy zawierają w sobie dużą ilość tłuszczu, nie wpływają negatywnie na naszą sylwetkę, a wręcz przeciwnie! Ich umiarkowana podaż dzięki zawartości kwasu oleinowego wspomaga redukcję opornego tłuszczu podskórnego, a arginina wspomaga budowę mięśni i poprawia wytrzymałość.

Czy wiecie, że w czerwcu 2003 roku FDA (ang. Food and Drug Administration) wykazało, że spożywanie 20- 45 g orzechów dziennie obniża ryzyko chorób sercowo-naczyniowych?

Nasze masło z prażonych orzechów arachidowych z przyprawami piernikowymi stanowi idealny dodatek do zimowych wypieków. Wzbogaci również smak każdej owsianki, jaglanki, aromatycznych placków czy omletu. Po takim śniadaniu aż chce się działać!

Więcej informacji: http://www.primavika.pl/maslo-orzechowe-piernikowe/

Brak postów do wyświetlenia