Teraz czytasz...
Manufaktura Czekolady Chocolate Story współpracuje z Too Good To Go
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Manufaktura Czekolady Chocolate Story współpracuje z Too Good To Go

Agnieszka Gotówka
Too Good To Go

Manufaktura Czekolady Chocolate Story dołączyła do Too Good To Go. Użytkownicy aplikacji od początku lipca mogą kupić słodkości ze zbliżającą się datą przydatności do spożycia. Za paczkę-niespodziankę o wartości 60 zł zapłacimy 19,99 zł.

Manufaktura Czekolady Chocolate Story nie marnuje

Manufaktura Czekolady Chocolate Story dołącza się do działań, których celem jest ograniczanie globalnego problemu marnowania żywności.

Ekologia i dbałość o kwestie środowiskowe to wartości, które przyświecają naszej firmie od samego początku jej istnienia, jest to mocno wpisane w nasze codzienne działania. Dbanie o środowisko to pojęcie bardzo złożone i bez wątpienia marnowanie żywności wchodzi w jego zakres

– mówi Marcin Parzyszek, współwłaściciel Manufaktury Czekolady Chocolate Story.  

Dzięki współpracy z Too Good To Go – organizacją, której zależy na edukowaniu i zachęcaniu do działań przyjaznych środowisku, w tym walce z marnowaniem żywności – w jeszcze większym stopniu, w realny sposób będziemy wpływać na poprawę kondycji naszej planety oraz przyczyniać się do pomniejszania globalnego problemu

dodaje.

Manufaktura Czekolady Chocolate Story po odbiór uratowanych produktów w ramach aplikacji Too Good To Go zaprasza do siedziby firmy w podwarszawskich Łomiankach, ul. Ludowa 14 lub do lokalu w centrum Warszawy, ul. Marszałkowska 9/15.

Manufaktura Czekolady Chocolate Story to pionier w zakresie produkcji czekolady bean to bar w Polsce. Ich produkty mają czysty skład. Nie znajdziemy w nich zbędnych ulepszaczy, lecytyny sojowej i sztucznych dodatków. Wszystkie produkty wyrabiane są ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca pochodzących z różnych zakątków świata, charakteryzuje je intensywny i wyjątkowy smak.

W ofercie marki znajdziemy, poza tabliczkami czekolady, m.in. listki czekoladowe, narzędzia czekoladowe, czekoladki pralinowe czy draże czekoladowe.

Jak działa aplikacja Too Good To Go?

Aplikacja stanowi pośrednik między restauracjami, sklepami czy piekarniami a osobami, które chcą zjeść późny obiad, kolację czy kupić w niższej cenie pieczywo lub ciasto. Tego rodzaju produkty, jeśli nie zostaną sprzedane, lądują na śmietniku. To kilogramy zmarnowanego jedzenia dziennie! Użytkownicy aplikacji mogą sprawdzić, gdzie uda im się je uratować, a przy tym dobrze zjeść i zaoszczędzić.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.