Lublin. Seminarium „Eko Wiosna” dla kobiet

Podczas bezpłatnego seminarium Eko-Wiosna” dla kobiet uczestniczki spotkają się z ekspertami od dietetyki i psychodietetyki, którzy podzielą się wiedzą na temat przyrządzania zdrowych i ekologicznych posiłków oraz „żywieniowych faktów i mitów”.

23. marca br. w lubelskim Hotelu Huzar Dolina Ekologicznej Żywności oraz Centrum Edukacji Żywieniowej i Dietoterapii VitaNutrica organizują bezpłatne seminarium „Eko-Wiosna” dla kobiet. Uczestniczki spotkają się z ekspertami od dietetyki i psychodietetyki, którzy podzielą się wiedzą na temat przyrządzania zdrowych i ekologicznych posiłków oraz „żywieniowych faktów i mitów”.

Zapisy na seminarium ruszyły w Dzień Kobiet i potrwają do wyczerpania miejsc. Jak zgłosić swój udział w seminarium? Można to zrobić na jeden z 3 sposobów:

– wypełniając elektroniczny formularz kontaktowy na stronie www.vitanutrica.pl ,

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

– wysyłając email na adres info@vitanutrica.pl ,

– kontaktując się z nami na Facebooku https://www.facebook.com/pages/VitaNutrica-Centrum-Edukacji-Żywieniowej-i-Dietoterapii/

Kiedy i gdzie odbędzie się seminarium?

Sobota, 23.03.2013 r. w godz. 13:00-16:15. Hotel Huzar (sala nr 524) w Lublinie, ul. Spadochroniarzy 9.

Kto poprowadzi seminarium?

Dwójka ekspertów od dietetyki i psychodietetyki: Justyna Siwiela oraz Magdalena Jarzębowska.

Justyna Siwiela – dietetyk kliniczny, magister zdrowia publicznego i magister inżynier technologii żywności. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Uczestniczka wielu konferencji i zjazdów poruszających problematykę żywienia w zdrowiu i chorobie, członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz Stowarzyszenia „Ekolubelszczyzna”. Współautorka książki „Kuchnia pełna przygód”. Właścicielka Poradni Dietetycznej VitaNutrica.

Magdalena Jarzębowska – psycholog i psychodietetyk, trener warsztatów psychologicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Współpracuje jako wykładowca ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie i Wrocławiu. Autorka programu „Nowa lekkość bytu” wspierającego odchudzanie i zmianę nawyków żywieniowych.

Co obejmuje program seminarium?

13:00-13:20 Rejestracja uczestników, prezentacja Doliny Ekologicznej Żywności (Teresa Borzęcka, biuro klastra DEŻ).

13:20-14:00 Prelekcja „Jak kobieta jeść powinna czyli rzecz o prawidłowym i ekologicznym żywieniu” (Justyna Siwiela, Centrum VitaNutrica).

14:00-14:45 Prelekcja „Kobieta i dziecko: jakimi prawami żywieniowymi rządzi się ciąża, czego nam potrzeba w okresie karmienia piersią, jak kształtować dobre nawyki żywieniowe dziecka” (Justyna Siwiela, Centrum VitaNutrica).

14:45-15:00 Degustacja ekologicznych produktów Doliny Ekologicznej Żywności.

15:00-15:30 Panel dyskusyjny „Porozmawiajmy o jakości: dlaczego ekożywność?” (Justyna Siwiela, Centrum VitaNutrica).

15:30-16:00 Prelekcja „O nawykach jedzeniowych – okiem psychodietetyka” (Magdalena Jarzębowska).

16:00-16:15 Podsumowanie spotkania i pożegnanie uczestników.

Dodatkowe niespodzianki?

Wśród uczestników rozlosowane zostaną prezenty e-booki „Kuchnia pełna przygód, czyli na tropie tajników dobrego odżywiania”.

Więcej informacji na temat seminarium oraz Doliny Ekologicznej Żywności znajdą Państwo na stronie http://www.dolinaeko.pl/ . W razie jakichkolwiek pytań, pozostaję do dyspozycji.

Źródło: Klaster Dolina Ekologicznej Żywności

Brak postów do wyświetlenia