Lublin. Rusza świąteczny EkoBazar

Żywność ekologiczna od lokalnych dostawców – na mieszkańców Lublina czeka świąteczny Ekobazar. Impreza rozpoczyna się w środę (19 grudnia) o 12.

EkoBazar odbywa się w Lublinie, na Starym Mieście przy ul. Bramowej 4-6 (tuż za Bramą Krakowską, pierwsza kamienica po lewej).

EkoBazar to jedyne miejsce w Lublinie, gdzie można nabyć certyfikowaną żywność ekologiczną, wolną od GMO i chemicznych dodatków. Działa od sierpnia br. w każdą sobotę. Patronem honorowym lubelskiego EkoBazaru jest Dolina Ekologicznej Żywności.

Zobacz fotoreportaż z Ekobazaru.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

W okresie przedświątecznym EkoBazar przygotował niespodziankę dla swoich Klientów. Już w środę 19 grudnia br. zapraszamy na wielkie otwarcie Świątecznego EkoBazaru.

Część oficjalna rozpoczyna się o 12:00. W programie m.in. degustacja ekologicznych specjałów oraz warsztaty z ekspertem od zdrowego żywienia, Panią Justyną Siwielą (Centrum Edukacji Żywieniowej i Dietoterapii VitaNutricia). W trakcie części oficjalnej oraz po jej zakończeniu będzie okazja do rozmowy z przedstawicielami Doliny Ekologicznej Żywności, EkoBazaru oraz wystawcami, którzy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania.

Szczegółowy program:

Termin: 19.12.2012 (najbliższa środa)

Czas trwania: 11:00 – 17:00

Miejsce: EkoBazar, Lublin, ul. Bramowa 4-6 (tuż za Bramą Krakowską, pierwsza kamienica po lewej)

Program:
11:00 początek Świątecznego EkoBazaru
12:00-14:00     oficjalne otwarcie Świątecznego EkoBazaru
• prezentacja Doliny Ekologicznej Żywności (Teresa Borzęcka, Stowarzyszenie Ekolubelszczyzna/biuro Doliny Ekologicznej Żywności),
• prezentacja EkoBazaru (Katarzyna Wasąg)
• degustacja ekologicznych produktów
• warsztaty zdrowego żywienia dla zwycięzców facebook’owego konkursu – wspólna budowa piramidy „ekologicznego żywienia” z produktów oferowanych na EkoBazarze (Justyna Siwiela, Centrum Edukacji Żywieniowej i Dietoterapii Vitanutrica)

14:00-17:00 spotkania klientów EkoBazaru z ekspertem od zdrowego żywienia (Justyna Siwiela), degustacje produktów ekologicznych

Dodatkowe informacje:

– Świąteczny EkoBazar, w dniach 19-23 grudnia, jest czynny codziennie, od 11:00 do 19:00.
– Dolina Ekologicznej Żywności jest patronem honorowym lubelskiego EkoBazaru.

Szukasz więcej informacji na temat wydarzeń takich jak Ekobazar? Sprawdź dział EKO JARMARKI

Brak postów do wyświetlenia