Teraz czytasz...
Krówka BIO w nowych smakach
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Krówka BIO w nowych smakach

 

Bezglutenowe, z jagodami goji, z miodem i z sezamem – ciepłe przyjęcie tradycyjnych ekologicznych krówek spowodowało, że producent poszerzył ofertę.

Pierwsze ekologiczne krówki pojawiły się na rynku jesienią 2014 roku o czym informowaliśmy: Na rynku pojawiły się ekologiczne krówki…

Nowe smaki miały swoja premierę podczas ostatniej edycji targów EKOstyl w Bielsku-Białej. Największym powodzeniem cieszyły się krówki z jagodami goji – mówi Anna Florek z firmy AMP-DG z Torunia, która jest producentem cukierków.

Jak powstają krówki BIO?

Krówki BIO wytwarzane są w oparciu o certyfikowane ekologiczne składniki. Przy formowaniu i pakowaniu bardzo duże znaczenie ma praca ręczna. W składzie krówek znajduje się m.in.. świeże masło ekologiczne extra z Warmii i Mazur oraz ekologiczna wanilia. Nie wykorzystuje się natomiast syropu glukozowego, skrobiowego oraz utwardzonych tłuszczów roślinnych, czyli składników po które bardzo często sięgają producenci konwencjonalni.

Krówki dostępne są w opakowaniach po 150 g, opakowanie zbiorcze zawiera 27 paczek po 150 g, termin przydatności do spożycia wynosi 3 miesiące od daty produkcji.

Szczegółowe informacje:

KRÓWKA BIO Z MIODEM
Składniki: cukier trzcinowy jasny bio, syrop ryżowy bio, mleko w proszku odtłuszczone bio, masło extra bio, miód wielokwiatowy bio (5%), wanilia w proszku bio.
Alergeny: laktoza z mleka.

KRÓWKA BIO Z JAGODAMI GOJI
Składniki: cukier trzcinowy jasny bio, syrop ryżowy bio, mleko w proszku odtłuszczone bio, masło extra bio, jagody goji bio (5%), wanilia w proszku bio.
Alergeny: laktoza z mleka. Może zawierać śladowe ilości glutenu, orzeszkow ziemnych i innych orzechów oraz soji i sezamu.

KRÓWKA BIO Z SEZAMEM
Składniki: cukier trzcinowy jasny bio, syrop ryżowy bio, mleko w proszku odtłuszczone bio, masło extra bio, sezam bio (5%), wanilia w proszku bio.
Alergeny: laktoza z mleka, sezam. Może zawierać śladowe ilości glutenu, orzeszkow ziemnych i innych orzechów oraz soji.

Sprawdź najlepsze oferty na krówkę BIO na Ceneo.pl

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.