Wzmacnianie Fair Trade w Polsce – konferencja

Wzmacnianie Fair Trade w Środkowej i Wschodniej Europie (Strengthening Fair Trade in Central and Eastern Europe) to temat konferencji przygotowywanej przez polską Koalicję Sprawiedliwego Handlu we współpracy z Fairtrade Labelling Organizations International (FLO).

Poruszone zostaną takie tematy jak: najnowsze trendy dotyczące Sprawiedliwego Handlu, sposoby rozwoju Fair Trade z perspektywy organizacji pozarządowych i biznesu, oraz praktyczne warsztaty.

Konferencja odbędzie się w dniach 29-30 listopada 2010 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego “Dialog” im. A. Bączkowskiego (ul. Limanowskiego 23, Warszawa).

Szczegółowe informacje zamieszczone zostały na stronie internetowej www.2010conference.fairtrade.org.pl.

źródło: Koalicja Sprawiedliwego Handlu

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

 


 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}
Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia