Kraków. Pierwsze urodziny sklepu EKO LOGICZNE

 

Już rok działa sklep EKO LOGICZNE. Od momentu uruchomienia udało się dwukrotnie zwiększyć liczbę oferowanych produktów i uruchomić sprzedaż w Internecie.

Założyciele sklepu bardzo cenią sobie także współpracę z lokalnymi, małopolskimi rolnikami ekologicznymi.

– W najbliższych planach jest sukcesywne zwiększanie asortymentu oraz lepsze dostosowanie oferowanych produktów do gustów i potrzeb odbiorców. Największe wyzwanie stojące przed nowym ekosklepem, to dotarcie do Klienta z informację, że w ogóle istniejemy i przyciągniecie go do odwiedzenia sklepu. Mimo szyldów i informacji w różnego rodzaju mediach, każdego dnia przychodzą klienci, którzy odwiedzają nas pierwszy raz, ponieważ nie wiedzieli o istnieniu naszego sklepu. Największą satysfakcję sprawiają klienci, którzy wyrażają się z uznaniem o naszym sklepie, podkreślają duży wybór, przyjazną atmosferę i bardzo miłą obsługę – mówi Łukasz Fiuczyński, właściciel sklepu.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Obecnie w ofercie EKO LOGICZNE znajduje się ponad 1500 produktów dostępnych od ręki w sklepie stacjonarnym i internetowym.

Co będzie się działo podczas urodzin sklepu?

– 7 listopada przypadają nasze pierwsze urodziny. W związku z tym, zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego sklepu i skorzystania z urodzinowych atrakcji. W tym dniu proponujemy naszym klientom degustacje ciekawych produktów, darmowe dermokonsultacje firmy Sylveco oraz super rabaty na cały asortyment – zapowiada Łukasz Fiuczyński.

Sklep znajduje się w Krakowie przy ul. Starowiślnej 37/1A (godziny otwarcia Pn-Pt 10.00 – 18.00 Sobota 10-14.00).

 

Brak postów do wyświetlenia