Konkurs: Skrzynka eko cytrusów za najlepszy przepis!

Co zrobić aby wygrać 6 kilogramową skrzynkę wypełnioną ekologicznymi cytrusami? Wystarczy przysłać nam przepis na ich wykorzystanie (najlepiej ze zdjęciem). Najlepsza receptura zostanie nagrodzona.

Przepisy z wykorzystaniem ekologicznych cytrusów (najlepiej ze zdjęciem tak abyśmy widzieli efekt) nadsyłać można na adres konkursy@biokurier.pl od dziś (5 lutego 2013) do poniedziałku (18 lutego 2013, godz. 23:59:00).

SPRAWDŹ NADESŁANE PRZEPISY

Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy tą najlepszą. Oprócz własnych opinii będziemy sugerować się także Waszymi komentarzami – zapraszamy do aktywnego reagowania!). Nie zapomnijcie także do przepisu dodać swoich danych adresowych (jedynie na potrzeby realizacji konkursu)

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Wszystkie nadesłane przepisy opublikowane zostaną na biokurier.pl i będą promowane za pośrednictwem mediów społecznościowych.

UWAGA! PROSIMY NIE PRZESYŁAĆ PRZEPISÓW SKOPIOWANYCH Z INNYCH STRON, WYCHWYCIMY TO Z ŁATWOŚCIĄ I ANULUJEMY TAKIE ZGŁOSZENIE.

Wyniki opublikujemy we wtorek 19 lutego 2013. ZOBACZ WYNIKI

 

Smakowita nagroda

 

Nagrodą w konkursie jest skrzynka cytrusów ufundowana przez firmę Ecomania. To mix 6 kg cytrusów ekologicznych

– czerwone pomarańcze Tarocco 2,5 kg

– czerwone pomarańcze Moro 2,5kg

– cytryny 1 kg

Wartość sklepowa 73 zł.

 

Zapraszamy do zabawy!


Regulamin konkursu

 

1. Organizatorem konkursu jest Eko Media z siedzibą przy ul. Siedleckiej 62 w Bydgoszczy
2. Konkurs polega na wyborze najciekawszego przepisu kulinarnego z udziałem cytrusów ekologicznych. Wyniki opublikowane zostaną na stronie internetowej www.biokurier.pl w dniu 19 lutego 2013.
3. Nagrodą w konkursie jest skrzynka cytrusów ufundowana przez firmę Ecomania, która odpowiada także za jej wysyłkę do zwycięzcy.
Nadesłanie przepisu na adres konkursy@biokurier.pl
4. Przesłanie przepisu na konkursy@biokurier.pl oznacza akceptację regulaminu oraz wyrażenie zgody na nieodpłatną publikację przepisu na stronie internetowej www.biokurier.pl i www.ecomania.com.pl oraz na przetwarzanie nadesłanych danych osobowych wyłącznie na potrzeby realizacji konkursu „Skrzynka eko cytrusów za najlepszy przepis!”

5. Nadsyłając przepis nadawca deklaruje, że jest jego autorem i że nie narusza on praw autorskich osób trzecich. Redakcja Biokurier.pl dokłada wszelkich starań aby sprawdzić nadsyłane przepisy pod kątem praw autorskich, ale nie ponosi odpowiedzialności za ew. naruszenia praw autorskich związanych z nie przestrzeganiem tego punktu i zobowiązuje się natychmiastowo usunąc przepis po zgłoszeniu takiej sytuacji a także pomóc poszkodowanemu w uzyskaniu ew. roszczeń.

Brak postów do wyświetlenia