Teraz czytasz...
Konkurs. Odgadnij hasło i wygraj paczkę ekologicznych warzyw „Od Rolnika” – mamy zwycięzców
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Konkurs. Odgadnij hasło i wygraj paczkę ekologicznych warzyw „Od Rolnika” – mamy zwycięzców

W artykułach dotyczących sezonowych, jesiennych warzyw oraz oznakowania żywności ekologicznej ukryliśmy elementy składowe hasła. Skompletujcie je i prześlijcie do nas mailem. Na dwójkę szczęśliwców czeka dostawa ekologicznych warzyw i owoców.

W artykułach znajdujących się na biokurier.pl i dotyczących oznakowania żywności ekologicznej oraz sezonowych warzyw i owoców zamieścilibyśmy elementy składowe hasła.

Skompletuj je oraz napisz na konkursy@biokurier.pl dlaczego Twoim zdaniem warto wybierać żywność ekologiczną i jak ją rozpoznać.

Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy dwie najciekawsze, które nagrodzimy paczką warzyw i owoców ekologicznych od rolników z Stowarzyszenia GRUPA ODROLNIKA (dla każdego ze zwycięzców po jednej paczce)

Artykuły, w których znajdują się elementy składowe hasła:

  1. Dynia – złocista królowa jesieni
  2. Jedz jabłka! Ekojabłka
  3. Czas na ziemniaki ekologiczne
  4. Jak rozpoznać produkty ekologiczne?

Na odpowiedzi czekamy do 27.09.2018 23:59:59

Edit 2018-09-28 Konkurs rozstrzygnięty

Serdecznie dziękujemy za liczny i kreatywny udział w naszej zabawie. Nie było łatwo, ale wybraliśmy dwie osoby, które mogą cieszyć się z wygranej: Renata S. i Gabrielę P. Skontaktujemy się z nimi mailowo, aby ustalić szczegóły związane z odbiorem nagrody.

Hasło brzmiało: Ekologicznie i sezonowo znaczy zdrowo

 

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest Eko Media z siedzibą przy ul. Siedleckiej 62 w Bydgoszczy na zlecenie GO Partners działającego na rzecz Stowarzyszenia GRUPA ODROLNIKA w ramach operacji: „Ekologia! to jest to! – współpraca rolników ekologicznych w skracaniu łańcucha dostaw”. Konkurs odbywa się na terenie Polski i skierowany jest do osób przebywających na terenie Polski lub będących w stanie wskazać znajdujący się w Polsce adres, na który może być dostarczona nagroda.
2. Konkurs polega na odgadnięciu hasła, którego człony rozproszone są na podstronach serwisu internetowego biokurier.pl oraz udzieleniu kreatywnej odpowiedzi na pytanie Dlaczego warto wybierać żywność ekologiczną i sezonową oraz jak taką żywność rozpoznać.
Na odpowiedzi czekamy do 27.09.2018 23:59:59. Lista zwycięzców opublikowana zostanie 30.09.2018 na portalu biokurier.pl
3. Nagrodzone zostaną 2 najciekawsze zdaniem redakcji propozycje.
4. Przesyłając zgłoszenie nadawca zgadza się na przetwarzanie danych osobowych przez Eko Media Karol Przybylak w celach związanych z realizacją konkursu i akceptuje politykę prywatności Eko Media Karol Przybylak dostępną na stronie internetowej: http://www.wydawnictwogaj.pl/strona/polityka-prywatnosci
5. Nagrody przewidziane w konkursie to 2 zestawy warzyw i owoców przygotowanych przez rolników ze Stowarzyszenia GRUPA ODROLNIKA.

Orientacyjny skład paczek o wartości 150 zł
produkty które znalazły by się w paczce (skład może ulec zmianie):

– dynia Hokaido
– jabłka
– gruszki
– marchew
– buraki
– natka pietruszki
– jarmuż
– cebula
– cukinia
– papryka
– fasola

6. Przesłanie odpowiedzi na e-mail konkursy@biokurier.pl oznacza akceptację regulaminu oraz na przetwarzanie nadesłanych danych osobowych na potrzeby realizacji konkursu oraz akceptację naszej polityki prywatności.
7. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. Przesłanie większej ilości zgłoszeń skutkuje dyskwalifikacją z konkursu.
8. Listę zwycięzców opublikujemy na stronie biokurier.pl. Zwycięzców powiadomimy również drogą e-mailową. Uczestnik odpowiada za dostarczenie organizatorowi konkursu danych niezbędnych do wysyłki nagrody, tzn. adresu do korespondencji wraz z numerem telefonu.
9. Nie ma możliwości wymiany nagrody na ekwiwalent pieniężny.
10. Wszelkie reklamacje dot. Konkursu można zgłaszać na adres konkursy@biokurier.pl przez 2 dni od zakończenia konkursu. O naszej decyzji poinformujemy również drogą e-mailową.
11. Wszystkie kwestie nieujęte w niniejszym regulaminie rozstrzygane będą przez Kodeks Cywilny.
12. Lista zwycięzców opublikowana zostanie w dniu 30.09.2018 na portalu biokurier.pl.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW informujemy o możliwości rejestracji w bazie partnerów KSOW na stronie www.ksow.pl

Materiał opracowany przez Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA. Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach operacji: „Ekologia! to jest to! – współpraca rolników ekologicznych w skracaniu łańcucha dostaw”

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.