Teraz czytasz...
Katowicki BioBazar świętuje pierwsze urodziny.
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Katowicki BioBazar świętuje pierwsze urodziny.

Już rok minął od momentu otwarcia pierwszej edycji BioBazaru w Katowicach. Z tej okazji organizatorzy zapraszają stałych i nowych klientów na spotkanie w najbliższą sobotę o godzinie 12.

– Od kwietnia 2014 roku do dziś odwiedziło nas ponad 50.000 klientów, dzięki czemu wchodzimy w kolejny rok działania z ogromnymi nadziejami na rozwój.  Sektor produktów ekologicznych cały czas się poszerza i bardzo cieszymy się z każdego nowego klienta, bo to znaczy, że dostarczamy nasze dobre,  sprawdzone i certyfikowane produkty do kolejnych domów w aglomeracji katowickiej – relacjonuje Joanna Żuchlińska, marketing manager z BioBazaru.

W Hucie Baildon odbędzie się słodki poczęstunek, a za pomyślność ekologicznej inicjatywy będzie można wypić lampkę szampana.

W licznych konkursach do wygrania będą zielone koszyki na zakupy, pudełka lunchowe, gadżety kuchenne, kosze pełne smakołyków oraz warsztaty kulinarne z Adrianem Feliksem, szefem kuchni znanym z programu telewizyjnego TOP Chef.

Dla stałych klientów sobotnie zakupy w Hucie Baildon stały się już rytuałem, a dla wystawców – doskonałą okazją do zaprezentowania swoich wyrobów.  BioBazar nieustannie poszerza swoją ofertę. Prowadzi również liczne działania promocyjne i marketingowe, dostosowując surowe wymagania klientów do własnego pakietu oferowanych usług.

Katowicki BioBazar to poszerzenie inicjatywy, która od kilku lat odbywa się w Warszawie. Stołeczny jarmark odbywa się na terenie Fabryki Norblina Fabryka w środy między 10.0 0a 18.00 oraz soboty 8.00-16.00

Zobacz także

antygrypina w małym kieliszku na tle cytrusów

Co:

BioBazar
Gdzie: Huta Baildon, Katowice,
Kiedy: każda sobota 8.00-16.00

 

źródło zdjęcie: profil BioBazaru na facebooku

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.