Teraz czytasz...
Już we wrześniu Sana – największe włoskie targi żywności ekologicznej
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Już we wrześniu Sana – największe włoskie targi żywności ekologicznej

Żywność, Wellness, Inne Produkty Naturalne – to trzy sfery wokół, których skoncentrowane są Targi Sana. To największe tego typu wydarzenie we Włoszech. W tym roku Sana odbędzie się w dniach 6-9 września w Bolonii.

Sana to pierwsze włoskie targi  certyfikowanych, ekologicznej żywności, produktów roślinnych, a także naturalnych i ekologicznych kosmetyków. To wydarzenie obowiązkowe w kalendarzu profesjonalistów z branży (zwłaszcza tych zainteresowanych rynkiem włoskim i południowoeuropejskim) i konsumentów wybierających ekologiczną żywność, naturalne suplementy pomagające utrzymać formę oraz produkty higieniczne i kosmetyczne wyprodukowane na bazie substancji naturalnych i składników ekologicznych.

Żywność, Wellness, Inne Produkty Naturalne

Targi zorganizowano wokół trzech sektorów, z których każdy będzie interesujący. Sektor Żywność skupi się na żywności świeżej i przetworzonej. Sektor Wellness zachęca obszernymi wystawami produktów dla specyficznych diet (bezglutenowej, dla diabetyków, dla sportowców), kosmetyków, ziół prozdrowotnych, suplementów, żywności funkcjonalnej i naturalnych produktów wspomagających leczenie. Inne Produkty Naturalne – tam znajdziemy wszystko, co mieści się w pojęciu ekologiczny styl życia. Będą tam środki czystości przyjazne środowisku, meble i wiele innych.

Sklep z produktami wystawców Sana

Po ogromnym sukcesie targów organizowanych w ostatnich latach, także w tym roku będzie na miejscu Sana Shop, gdzie można kupić wszystko, co zobaczymy u wystawców na targach. Zaplanowano również  szeroki wybór seminariów i konferencji dla wystawców i odwiedzających targi.

Źródło i zdjęcie: fot. materiały prasowe Sana

Strona internetowa targów: www.sana.it

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.