Teraz czytasz...
Jemy Eko – Polska Izba Żywności Ekologicznej ruszyła z kampanią promocyjną
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Jemy Eko – Polska Izba Żywności Ekologicznej ruszyła z kampanią promocyjną

Avatar photo

Polska Izba Żywności Ekologicznej w partnerstwie z Fundacją Zwalcz Nudę, Kujawsko – Pomorskim Stowarzyszeniem Producentów Ekologicznych EKOŁAN oraz firmą Poloniak realizuje projekt promocyjny „Jemy Eko”.

Cele kampanii Jemy Eko

Celem kampanii jest promowanie zrównoważonej produkcji, dystrybucji i konsumpcji żywności, informowanie oraz edukowanie konsumentów w zakresie podstawowych, praktycznych zasad i sposobów identyfikacji ekologicznych produktów spożywczych, w tym pod kątem ich krajowego i lokalnego pochodzenia.

Drugim głównym celem projektu jest zachęcanie rolników do przechodzenia na ekologiczne metody produkcji rolnej oraz wspieranie ich w organizowaniu krótkich, lokalnych łańcuchów dostaw, powiązanych z określonymi grupami odbiorców (konsumentów). Krótkie łańcuchy dostaw ekoproduktów w projekcie będą prezentowane jako przedsięwzięcia ekoinnowacyjne organizacyjnie, warte zainteresowania i zaangażowania ze strony producentów i dystrybutorów żywności

czytamy na oficjalnej stronie projektu – www.jemyeko.com .

Dwa filmy promujące żywność eko już gotowe

W sieci dostępne są, stworzone w ramach kampanii, dwa filmy promujące żywność ekologiczną.

Na stronie internetowej Biokuriera oraz w wersji drukowanej informować będziemy o dalszych działaniach prowadzonych w ramach kampanii.

Polska Izba Żywności Ekologicznej czyli…

Polska Izba Żywności Ekologicznej to organizacja zrzeszająca producentów żywności ekologicznej, przetwórców, rolników oraz sklepy z żywnością BIO z calej Polski.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.