Jarmark ekologiczny „Wrocław na zdrowie” już jutro

Kolejna edycja jarmarku ekologicznego “Wrocław na Zdrowie” odbędzie się już 16 lutego 2013 roku w Centrum Konferencyjnym Business Bridge.  Na jarmarku będą obecne jak zwykle tylko zdrowe, naturalne, produkty, od regionalnych producentów. Nie zabraknie wspaniałego chleba na naturalnym zakwasie oraz naturalnych wędlin i kiełbas.

– Będą również genialne sery krowie i kozie, owoce oraz ich przetwory, miody z polskich pasiek, zioła i przyprawy bez chemii, organiczna kawa z Etiopii, jaja od kur zielononóżek kuropatwianych, mąki, kasze, makarony, ziarna zbóż, oleje zimnotłoczone oraz węgierskie specjały itp.. Na jarmarku będą również dostępne naturalne kosmetyki, ekologiczne środki czystości oraz wyroby rzemieślnicze i artystyczne – zapowiadają organizatorzy.

O godzinie 11:00 odbędzie się mini wykład wraz z warsztatami, który poprowadzą panie ze Szkoły Noszenia. Mówić będą o noszeniu malutkich dzieci w chustach, o tym jak to praktycznie zrobić i jakie to ma znaczenie dla maluszka.

Organizatorzy zapraszają również wszystkie dzieci z rodzicami na bezpłatne warsztaty z rękodzielnictwa artystycznego. Warsztaty odbywać się będą przez cały czas trwania jarmarku

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Brak postów do wyświetlenia