Teraz czytasz...
Jak zaprenumerować Biokuriera na 2017 rok?
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Jak zaprenumerować Biokuriera na 2017 rok?

 

Drukowana wersja Biokuriera udostępniana jest 5 razy w roku w najlepszych sklepach z żywnością EKO, ale możecie także zaprenumerować ją bezpośrednio do domu. Jak to zrobić?

Jest kilka sposobów

1. Wystarczy zakupić prenumeratę (koszt: 30 zł) za pośrednictwem sklepu http://czytajwkuchni.pl . Pamiętajcie, aby jako kod rabatowy wpisać hasło „biokurier2017” dzięki czemu nie będziecie obarczani dodatkowym kosztem wysyłki (wysłamy Pocztą Polską).

Przy okazji możecie zamówić sobie, którąś ze specjalnie wyselekcjonowanych książek kulinarnych i otrzymać ją razem z numerem 1/2017 Biokuriera. Numer ukaże się na przełomie stycznia i lutego.

2. Na podobnych zasadach możecie dokonać zakupu w sklepie http://wydawnictwogaj.pl

3. I jeszcze jedna możliwość. Prosimy wysłać maila z danymi do wysyłki na prenumerata@biokurier.pl i dokonać przelewu w wysokości 30 zł na dane:

Eko Media Karol Przybylak, Skowronków 36/4, 85-446 Bydgoszcz
Nr konta: 91 1320 1537 1406 6919 2000 0001

 

Prenumerata Biokuriera dla sklepów

Serdecznie zachęcamy do współpracy przy dystrybucji sklepy z żywnością ekologiczną, zielarnie, kluby fitness, sale zabaw, gospodarstwa agroturystyczne. Warunki współpracy znajdziecie tutaj.

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.