Internetowy, animowany kalendarz sezonowości już dostępny

Szukasz produktów sezonowych? Chcesz szybko sprawdzić kiedy jest na nie najlepsza pora? Pomoże Ci Internetowy, animowany kalendarz sezonowości, który uruchomiono na stronie „Tradycyjne Produkty – Nowoczesna Kuchnia Polska”.

– Wiadomo powszecnie, że produkty najlepiej smakują w sezonie, wtedy nie są pozbawione smaku i nie przebyły do nas setek kilometrów. Posługując się  kalendarzem sezonowości w łatwy sposób dowiecie się jakie produkty dostępne są na polskim rynku i kiedy najlepiej je kupować – czytamy na stronie www.produkty-tradycyjne.pl . My także się pod tym podpisujemy!

Kalendarz sezonowości pozwala sprawdzić wszystkie miesiące roku pod kątem dostępnych na terenie polski warzyw i owoców. Klikając na obszar danego miesiąca otrzymujemy powiększony obraz, który znacznie ułatwia skorzystanie z grafiki.

Klikając zaś na konkretny owoc lub warzywo otrzymujemy bardziej precyzyjne informacje na temat jego właściwości zdrowotnych. Kalendarz sezonowości można także pobrać w formie pliku PDF na dysk swojego komputera.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Gratulujemy Polskiej Izbie Produktu Regionalnego i Lokalnego nie tylko świetnego pomysłu, ale także bardzo dobrej realizacji.
Kalendarz sezonowości dostępny jest pod adresem: http://produkty-tradycyjne.pl/kalendarz

Brak postów do wyświetlenia