Gruczno, Kraków, Zwierzyniec – weekend ze smakowitymi imprezami

Festiwal Smaku w GrucznieFestiwal Smaku w Grucznie, Finał Małopolskiego Festiwalu Smaku w Krakowie, Spotkania z Tradycją i Kulturą Łowiecką w Zwierzyńcu to tylko niektóre z propozycji, które kuszą pasjonatów wysokiej jakości jedzenia w ten weekend.

Tego festiwalu chyba nie trzeba bliżej reklamować.  W przedostatni weekend sierpnia do Gruczna (woj. kujawsko – pomorskie) zjeżdżają amatorzy lokalnych, tradycyjnych i ekologicznych smaków z całej Polski. Wyborne nalewki, przetwory warzywno – owocowe, wędliny, miody i oczywiście sery to tylko niektóre z atrakcji. W tym roku z pewnością dużym zainteresowaniem (przynajmniej naszym ;)) cieszył się będzie cydr…
Impreza trwa dwa dni: 24-25 sierpnia 2013.
Strona Internetowa: www.festiwalsmaku.pl

Finał Małopolskiego Festiwalu Smaku w Krakowie

58 małopolskich specjałów będzie można spróbować w Krakowie podczas finału Małopolskiego Festiwalu Smaku na placu Wolnica.
Impreza trwa dwa dni: 24-25 sierpnia 2013.

Spotkania z Tradycją i Kulturą Łowiecką w Zwierzyńcu

W niedzielę, 25 sierpnia w Zwierzyńcu, podczas V Lubelskich Spotkań z Tradycją i Kulturą Łowiecką spróbować będzie można żywności ekologicznej. W imprezie wezmą udział klastrowicze z Doliny Ekologicznej Żywności. Swoje produkty zaprezentuje m.in. Ekoland, Plantacja Żeń-Szeń, Zakłady Mięsne Wasąg, Zakłady Mięsne Jasiołka oraz Allnet Sp. z o.o.
25 sierpnia, Stadion K.S. Sokół, ul. Wachniewska, początek o godz. 10:00.
http://www.zwierzyniec.info.pl

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Te 3 imprezy to oczywiście nie wszystko bo przecież odbywają się również cykliczne imprezy, o których informujemy na bieżąco (m.in. Bazar Smakoszy we Wrocławiu czy warszawski BioBazar).

Brak postów do wyświetlenia