Teraz czytasz...
Gliwice. Rusza ekosklep o powierzchni 200 m2
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Gliwice. Rusza ekosklep o powierzchni 200 m2

Ekodelikatesy „U Biernackich” otwierają 4 placówkę. Znajdujący się w Gliwicach sklep będzie największym spośród dotychczas działających i jednym z większych w Polsce.

Sklep w Gliwicach znajduje się przy ul. Zubrzyckiego 18 (obok banku ING Gliwice). – Jest to koncepcja sklepu samoobsługowego z ladami tradycyjnymi (wędliniarska i serową). W sklepie będzie można kupić pieczywo od Bio Piekarza Bogdana Smolorza , z którym nawiązaliśmy partnerską współpracę. Planujemy także uruchomienie 1-dniowych bazarów tematycznych. Już w najbliższy czwartek (14 stycznia 2016) będziemy gościć w sklepie ekorolnika

– zapowiada Tomasz Biernacki, który ma doświadczenie w handlu wielkopowierzchniowym, ale w 2012 roku w raz żoną, postanowił postawić na własny ekobiznes.

Ponad 7000 produktów w ofercie

W ofercie sklepów „U Biernackich” znaleźć można 7000 produktów. Są wśród nich zarówno produkty z certyfikatem ekologicznym jak i żywność wytwarzana metodami tradycyjnymi.  -Systematycznie zwiększamy ofertę w zakresie kosmetyków i suplementów diety – mówi Tomasz Biernacki.

Pierwszy sklep „U Biernackich” uruchomiony został w Bytomiu, następny w Tychach i Tarnowskich Górach. W Poznaniu działa natomiast placówka franczyzowa.

Zainteresowanie ekożywnością na Górnym Śląsku rośnie

Rynek żywności ekologicznej na Górnym Śląsku rozwija się dynamicznie, ale wciąż jest w bardzo wstępnej fazie. – Brakuje sklepów dużych, przestronnych, otwartych do późnego wieczora z możliwością łatwego zaparkowania samochodu przed sklepem – uważa Tomasz Biernacki.

-Staramy się wypełnić tą lukę i chcemy rozwijać sklepy z żywnością ekologiczną także w innych miastach

– zapowiada handlowiec.

Zobacz także

mleko wiejskie

Adresy placówek działających pod logo „U Biernackich”

Tarnowskie Góry
Pasaż Czerwona Torebka
ul. Fińska 53,
tel. +48 32 364 84 10
Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 8 – 20
Sob: 8 – 15

Bytom

ul. Webera 2,
tel. +48 533 385 558
Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 9 – 18
Sob: 9 – 15

Tychy
Al. Bielska 137 / 1A
os. 4 pory roku
tel. 32 493 02 18

Karol Przybylak

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.