Teraz czytasz...
Gdański Bazar Natury teraz także w soboty
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
NaturaFood & BeEco | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
NaturaFood & BeEco | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Gdański Bazar Natury teraz także w soboty

 

Gdański Bazar Natury, począwszy od 17 stycznia odbywał się będzie również w soboty. Czego można się spodziewać z okazji inauguracji sobotnich jarmarków?

Cieszące się dużym powodzeniem czwartkowe odsłony Bazary z regionalną i ekologiczną żywnością prosto od producentów skłoniły organizatorów do otwarcia kolejnych – sobotnich edycji. Podczas otwarcia sobotniej edycji na
klientów czekać będą powitalne atrakcje.

Do gotowania na żywo zaprosi Michał Turek, a również wystawcy przygotowali mnóstwo atrakcji między innymi: wędzenie ryb na żywo wraz z Panem Sandaczem oraz kręcenie Kiełbasy Polskiej wraz z Kalinówką – Wzgórza Dylewskie. Na klientów będzie również czekał dietetyk. Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych odwiedzających Gdański Bazar Natury – podczas sobotniego wydarzenia na dzieci czekać będą animatorzy.

Gdański Bazar Natury to blisko 40 wystawców, którzy oferują produkty takie jak: zioła, świeże warzywa,  ekologiczne wędliny i warzywa, drób, miody, sery, produkty garmażeryjne, świeże i wędzone ryby, chleby, przetwory, ciasta, nabiał i szeroka gama serów oraz inne produkty, które jest ciężko nabyć na zwykłych targach oraz w supermarketach.

Bazar to inicjatywa studentów z organizacji Enactus UG, którzy trzy lata temu tworząc projekt Bo Ze Wsi zauważyli, że lokalni wystawcy i producenci nisko przetworzonej i ekologicznej żywności mają problem ze sprzedażą swoich produktów z pominięciem pośredników.

Gdański Bazar Natury to takie miejsce, gdzie każdy z odwiedzających ma możliwość poznania i porozmawiania z producentem danego wyrobu, dzięki czemu ma okazję dowiedzieć się w jaki sposób powstają produkty, które trafiają na talerze w  ich domach.

CO: Gdański Bazar Natury
GDZIE: Hala Olivia, Gdańsk, Al. Grunwaldzka 470
KIEDY: Każdy czwartek godz. 14:00 – 19:00, każda sobota godz. 9:00 – 14.00 (od 17.01.2015)

Aktualności na profilu wydarzenia: http://facebook.com/bazarnatury

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.