Ekologiczny deser na dziś: ciasteczka owsiane

Polecamy kolejny przepis nadesłany przez jedną z naszych czytelniczek. Tym razem propozycja deserowa. Ciasteczka owsiane przygotowane z wykorzystaniem żywności ekologicznej.

 

Przygotowanie ciasteczek nie powinno zająć dużo czasu, a są bardzo smaczne. Dlaczego warto spróbować? Na pewno ze względu na smak, ale warto także wziąć pod uwagę zdrowotne walory ekologicznego owsa.

Przepis znaleźć można w dziale EKOPRZEPISY.

Życzymy smacznego.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Autorka przepisu, Małgorzata z Bydgoszczy otrzymuje od nas książkę Ekologiczna Apteczka Warzywna. Serdecznie zachęcamy do nadsyłania przepisów kulinarnych i wzbogacania naszego działu kulinarnego! Na pyszne eko – przepisy czekamy pod adresem redakcja@biokurier.pl


 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}
Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia