Ekogala 2014. Termin już znany

Znamy już termin rzeszowskich targów Eko Gala. Wydarzenie odbędzie się już po raz ósmy. Towarzyszyć będą mu targi “Tradycyjne Smaki Podkarpackie”

Tegoroczną edycję Eko Gali zaplanowano na 23 – 25 maja 2014. Jak co roku odbędzie się ona w Rzeszowskiej Hali „Podpromie” , w tym roku zaplanowano także imprezę towarzyszącą – targi „Tradycyjne Smaki Podkarpackie”.

– Podczas Eko Gali zapoznać się można z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności ekologicznej posiadających certyfikat zgodności gwarantujący ekologiczne podchodzenie wystawianych produktów, a wzrastająca systematycznie z roku na rok liczba wystawców świadczy o rosnącej popularności Targów. Poważnym atutem jest fakt bezpłatnego udostępnienia powierzchni wystawienniczej wraz ze standardową zabudową, a zwiedzający mają zagwarantowany wolny wstęp na Targi. W tym roku wzbogacamy ofertę Targów Imprezą Towarzyszącą, która ma na celu pokazanie dorobku województwa podkarpackiego w identyfikacji produktu tradycyjnego – zapowiadają organizatorzy.

Więcej informacji na stronie internetowej targów: ekogala.podkarpackie.pl/

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Brak postów do wyświetlenia