Eko Kiermasze w Maximus Fashion Center

Od 21 kwietnia regularnie w każdą sobotę i niedzielę na terenie Maximus Fashion Center  w Nadarzynie (woj. mazowieckie) odbywać się będą Eko Kiermasze. Na ok. 40 stoiskach znaleźć będzie można certyfikowaną ekologiczną żywność i specjały wytwarzane według tradycyjnych i regionalnych receptur.

– Wszystkie produkty ekologiczne posiadają certyfikat BIO, który jest gwarancją tego, że dany produkt spełnia normy unijne dotyczące żywności ekologiczne – przekonują organizatorzy.

W Głównym Pasażu hali B można będzie kupić regionalne wyroby spożywcze oraz wyroby rękodzielnicze. Na swoich stoiskach wystawcy będą oferować szeroki wybór produktów przygotowanych w zgodzie z ekologią i tradycją.

W ofercie wystawców znaleźć będzie można mięsa i wędliny, ryby, sery, jaja, pieczywo i ciasta, pierogi i przeciery, ekologiczne warzywa i owoce, miody oraz wina z całej Europy, nalewki i miody pitne – a wszystko to w wielu regionalnych odmianach.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

EKO Kiermasze będą się odbywać w każda sobotę i niedzielę w godz. 9:00-17:00. Oto adres Maximus Center: Aleja Krakowska 62, 26-631 Wola Owadowska.


Szukaj informacji na temat:
eko jarmarki, kiermasze
na Biokurierze!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

 Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia