Eko Amarantus w roli głównej – kolejny film promujący eko żywność

Co to jest amarantus? Do czego służy popping? Czy można upiec babeczkę bez drożdży? Od tych słów zaczyna się kolejny spot promujący żywność eko. Grzegorz Łapanowski odwiedza Marka Kubarę, przetwórcę, dla którego amarantus to nie tylko praca, ale także wielka pasja.

Marek Kubara jest właścicielem firmy Ekoprodukt specjalizującej się w wytwarzaniu produktów zbożowych: ciastek, płatków śniadaniowych, musli, produktów  z lnu, otrębów. W ofercie firmy jest cała gama produktów z amarantusa (m.in. marka „Amarello”): m.in. mąka amarantusowa czy też pop ping (czyli amarantus ekspandowany).

O inicjatywach podejmowanych przez Ekoprodukt pisaliśmy już kilkukrotnie na łamach Biokuriera: amarantus ekologiczny

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

 

 

Filmiki, w których Grzegorz Łapanowski odwiedza wybrane gospodarstwa i przetwórnie ekologiczne w Polsce realizowane są w ramach ministerialnej kampanii „Żywność ekologiczna – gwarancja dobrego smaku”, o której pisaliśmy w artykule: Ruszyła Ogólnopolska Kampania Promocyjna Żywności Ekologicznej . W ramach kampanii działa fanpage na Facebooku, profil na YouToube oraz blog internetowy prowadzony przez dietetyka: http://gwarancja-dobrego-smaku.blogspot.com/

Obejrzyj także pozostałe filmy “Posmak natury”:

 

Brak postów do wyświetlenia