Dlaczego warto wybierać zdrowe zamienniki? Konkurs z Artiszok rozstrzygnięty

Przekąski z suszonych warzyw i owoców (RAW) od Vitasnack, ciasteczka od Zemanki i raw-batony energetyczne i proteinowe od Vivo Bar – zestaw złożony z tych produktów wygrać możecie w naszym konkursie z Artiszok. Jak?

Wystarczy napisać (w krótkiej formie) nam dlaczego warto sięgać po zdrowe zamienniki dla chipsów, ciastek albo batoników.

Spośród nadesłanych propozycji nagrodzimy dwie najciekawsze. Zwycięzcy otrzymają zestawy, ufundowanych przez firmę Artiszok, produktów VitaSnack, Vivo Bar i Zemanka.

W skład zestawu wejdą:

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Chipsy warzywno owocowe Vitasnack RAW (smaki: jagodowe, truskawkowe, papaja, dyniowe, mango, pomarańczowe, bataty, suszone pomidorowe)
Batoniki energetyczne i proteinowe Vivo Bar  RAW(smaki: ananasowy, z zieloną herbatą matcha, czereśniowy, ananasowy, z młodym jęczmieniem)
Ciasteczka ekologiczne Zemanka (z jabłkiem, biszkoptowe)

Dorzucimy także najnowszy numer Biokuriera

Konkurs rozstrzygnięty [edit 2016-04-19]

Dziękujemy za całą masę e-maili i propozycji, które do nas przesłaliście. Z nich wybraliśmy dwie. Nagrody powędrują do: Oli i Magdy(dziamaja).  Ze zwyciężczynami skontaktujemy sie mailowo.

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest Eko Media z siedzibą przy ul. Siedleckiej 62 w Bydgoszczy
2. Konkurs polega na przesłaniu na adres e-mail: konkursy@biokurier.pl przekonującej informacji dlaczego warto sięgać po zdrowe zamienniki „tradycyjnych słodyczy”.
3. Nagrodą w konkursie są produkty ufundowane przez Artiszok.
4. Przesłanie przepisu na konkursy@biokurier.pl oznacza akceptację regulaminu oraz na przetwarzanie nadesłanych danych osobowych wyłącznie na potrzeby realizacji konkursu.

Brak postów do wyświetlenia