Co czytacie w kuchni? Mamy garść propozycji

Wiemy, że czyta nas mnóstwo osób poszukujących nowych, zdrowych i inspirujących smaków, przepisów i potraw. Staramy się dostarczać ich Wam wraz z kolejnymi numerami Biokuriera a także on line. To jednak z pewnością wciąż za mało. Dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym udostępnimy najlepsze książki o jedzeniu. Właśnie uruchomiliśmy czytajwkuchni.pl.

Czytajwkuchni.pl to zarówno książki kucharskie, poradniki jak i opracowania przygotowywane przez naukowców, lekarzy czy dietetyków. Oferta będzie systematycznie się poszerzać – jesteśmy tutaj otwarci także na Wasze propozycje i sugestie.

Wyszukaj swoją ulubioną książkę kucharską

Książki uporządkowane zostały w następujące działy:

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Będą promocje? Będą!

W każdym tygodniu przygotowywać będziemy kilka bardzo mocnych promocji – szukajcie ich zawsze w dziale EXTRA CENY. Spodziewajcie się również akcji tematycznych. Rozpoczynamy od promowania polskiej regionalnej i tradycyjnej kuchni. Ma ona naprawdę dużo do zaoferowania i wbrew panującym stereotypom nie musi być ociekająca tłuszczem i niezdrowa.

Jak dostarczamy?

Tak, jak jest Wam najwygodniej. Na czytajwkuchni.pl skorzystać możecie z dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej, Paczkomatów czy też firm kurierskich (Fedex. K-EX). Jeżeli łączna wartość zamówienia przekroczy 100 zł możecie skorzystać z możliwości darmowej wysyłki.

Skorzystaj z rabatu na start!

Dla czytelników Biokuriera przygotowaliśmy specjalny rabat na pierwsze zakupy. 50 pierwszych osób, które podczas zakupów wykorzystają hasło „biokurier” będzie mogło skorzystać ze zniżki 5%, która łączy się z promocjami dostępnymi w sklepie. 

Zapraszamy do newslettera

Dodatkowe promocje i rabatyuzyskają osoby, które zapiszą się na newsletter czytajwkuchni.pl!

Brak postów do wyświetlenia