Teraz czytasz...
Bio Planet poszerza ofertę ziół, herbat i przypraw BIO
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Bio Planet poszerza ofertę ziół, herbat i przypraw BIO

Największa polska hurtownia specjalizująca sę w żywności eko, Bio Planet poszerza ofertę w zakresie herbat ziołowych, ziół i przypraw eko. Wszystko za sprawą przejęcia hurtowni „Spragnieni Natury”. Liczba produktów oznaczona logiem Bio Planet zwiększy się z 1600 do 2000 pozycji

– „Podpisanie umowy z hurtownią „Spragnieni Natury” jest efektem kontynuowania założeń i planu firmy, mającym na celu poszerzenie oferty marki Bio Planet S.A. Chcemy, aby nasi odbiorcy mieli jak największy wybór produktów ekologicznych. Cieszymy się, że w naszą już dość szeroką ofertę udało się wcielić całkiem nowe pozycje jednej z największych hurtowni wyspecjalizowanej w dystrybucji ziół, przypraw i herbatek ziołowych Nasi klienci zyskają znacznie większy dostęp do ekologicznych suszonych ziół takich jak bazylia, majeranek, czy oregano. Nowością będzie możliwy zakup mieszanek przypraw  np. eko mieszanki do grilla czy wysokowitaminowej posypki do kanapek. Dodatkowo w naszej ofercie pojawi się nowy rodzaj niezwykle popularnego mleka kokosowego. Wierzymy, że podjęte przez nas działania umocnią naszą pozycję lidera na rynku i pozytywnie wpłyną na stale zauważalny wzrost firmy.”  – mówi Sylwester Strużyna, Prezes Zarządu Bio Planet S.A.

Firma Bio Planet S.A. została zarejestrowana w czerwcu 2014 roku z przekształcenia Bio Planet Sp. z o.o., firmy założonej w październiku 2005 roku. Logo marki jest jednym  z najbardziej rozpoznawalnych w dziedzinie produktów ekologicznych w Polsce.

Hurtownia „Spragnieni Natury” jest jedną z największych hurtowni żywności ekologicznej we wschodniej Polsce. Jej przychód szacowany jest na 1,2 mln PLN rocznie. W swojej ofercie dysponują takimi produktami jak: zioła, przyprawy, herbaty, kasze, maki, otręby, miody, syropy, toniki i olejki eteryczne.

Szukasz nowości z rynku żywniości ekologicznej? Zapisz się na nasz newsletter (po lewej stronie u góry) i śleź dział handel

źródło: PR

Zobacz także

Zioła na alergię

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.