Biobazar rusza w Konstancinie


24 września rusza Filia BioBazaru w Starej Papierni w Konstanicinie. Już 24 września główny dziedziniec centrum handlowego Stara Papiernia w najbliższą sobotę zamieni się w bazar z żywnością eko i innymi bioproduktami.

 

Jak zapowiadają organizatorzy, w nowo otwartej filii BioBazaru nie zabraknie ekologicznych wędlin, drobiu, serów czy pieczywa. Na straganach dostępne będą również: różne rodzaje sałaty, pomidory, ogórki, szczypiorek z cebulką, pory, gruszki, śliwki, jabłka czy ziemniaki i marchew.

 

Otwarcie nowej lokalizacji w Konstancinie nie spowoduje zmian liczby wystawców w Norblinie. Asortyment na obu bazach będzie się pokrywał, nie będzie też różnicy w cenach produktów. Stara Papiernia to wyjątkowe centrum handlowe w zabytkowej fabryce papieru w Konstancinie.

Konstanciński BioBazar odbywał się będzie w soboty w godzinach 9-15.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

 

BioBazar działa na warszawskiej Woli w dawnej fabryce Norblina (ul. Żelazna 51/53) w każdą sobotę w godzinach 8-16. Oferowane produkty z certyfikatami ekologicznymi pochodzą od około 30 dostawców.

Na zdjęciu: jedno ze stoisk na BioBazarze (fot. M. Ryszka) Obejrzyj także fotoreportaż z pierwszego BioBazaru, który odbył się 27 listopada: Biobazar za nami – fotoreportaż

Poszukujesz informacji o jarmarkach ekologicznych? Sprawdzaj dział JARMARKI EKOLOGICZNE na Biokurierze oraz nasz kalendarz (po prawej stronie).

Chcesz być na bieżąco z BIO? Zapisz się na nasz newsletter (u dołu po lewej stronie)
lub sprawdź nasze profile na portalach społecznościowych Facebook i Twitter!     

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia