Biobazar rusza w Katowicach

Targ z żywnością ekologiczną Biobazar  od 5 kwietnia 2014 w soboty będzie się odbywał w Katowicach, w jednej z hal, przy ul. Brackiej 20, na terenie Huty Baildon.  

– Zależy nam na stworzeniu atrakcyjnego miejsca dla mieszkańców Katowic i Górnego Śląska, gdzie w soboty będzie można spędzić czas ze znajomymi, nauczyć się ekologicznie odżywiać i zrobić wyjątkowe zakupy. W ramach BioBazaru w Katowicach organizowane będą warsztaty, gry, pokazy kulinarne dla dzieci i młodzieży czy zbiórki elektrośmieci. Celem BioBazaru i wszystkich  dodatkowych aktywności jest zmiana podejścia klientów do konsumpcji na bardziej odpowiedzialną.
BioBazar w Katowicach będzie miejscem, gdzie planujemy zająć się również promocją regionów, ekologicznych gospodarstw i producentów jak również aktywizacją mieszkańców do wspólnego spędzania czasu, gier i innych aktywności, które prowadzą do wzrostu świadomości ekologicznej – zapowiada Joanna Żuchlińska, marketing manager BioBazaru.

W Warszawie BioBazar odbywa się od ponad 3. W każdą sobotę  hale przy ul. Żelaznej (dawna fabryka Norblina) odwiedza niemal 3 000 klientów robiąc zakupy u ponad 70 wystawców. Od pewnego czasu BioBazar organizowany jest także w środy.

Biokurier objął patronat medialny nad Biobazarem.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

co: BioBazar Katowice

gdzie: Katowice, ul. Bracka 20 (teren Huty Baildon)

kiedy: start 5 kwietnia 2014 a później w każdą sobotę

 

źródło: BioBazar

Brak postów do wyświetlenia