Teraz czytasz...
Bielsko Biała. W najbliższy weekend kolejna edycja Targów EKOstyl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Bielsko Biała. W najbliższy weekend kolejna edycja Targów EKOstyl

 

Żywność naturalna, tradycyjna i ekologiczna, naturalne kosmetyki, ekologiczne środki czystości, liczne prelekcje i warsztaty – targi EKOStyl w Bielsko Białej zaczynają się w najbliższy weekend.

– Impreza jest spotkaniem rodzinnym, dlatego można, a nawet trzeba przyjść z dziećmi. Po pierwsze, by kształtować w nich od najmłodszych lat dobre nawyki żywieniowe, a po wtóre, by zapoznać się z całą paletą ekologicznych produktów, przeznaczonych specjalnie dla dzieci, a paleta jest rzeczywiście szeroka – od ekologicznych smakołyków po równie ekologiczne zabawki, środki pielęgnacji, eko ubranka i wiele innych propozycji

– przekonują organizatorzy.

Prelekcje i wykłady podczas EKOstylu

Wsparciem dla wystawców, a dodatkową atrakcją dla zwiedzających będzie dwudniowy cykl prelekcji i wykładów, dotykających niemal każdej dziedziny naszego życia. Będzie o tym, jak dietą leczyć choroby lub im zapobiegać, będzie o ekologicznych dietach, o tlenoterapii, o odżywaniu makrobiotycznym.

Nowością tegorocznych targów jest Strefa Kulinarna, a w niej pokazy kulinarne i degustacje potraw z Toskanii, Słowacji, Czech, Węgier, Francji, Maroka, Hiszpanii, Austrii czy Niemiec. Nie zabraknie również miejsca na nasze lokalne beskidzkie specjały. Będzie co smakować, kosztować no i oczywiście podglądnąć, jak je przyrządzać, aby w przyszłości znalazły się na naszych domowych talerzach.

Co: Targi EKOStyl
Gdzie: Bielsko Biała, Hala pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26.
Kiedy: od 10.00 do 18.

Organizatorzy zapewniają dla wszystkich bezpłatne parkingi obok Hali.

Wstęp na targi:

Bilet wstępu na targi jest w cenie 5 zł;
Grupy szkolne pod opieką nauczyciela oraz grupy zorganizowane – wstęp bezpłatny.Należy się zarejestrować w punktach kasowych;
E-bilet – bezpłatne wejście w dniach 21 – 22 listopada do pobrania na stronie targów www.targibielskie.pl.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.