Bezpłatny ekoprzewodnik po Krakowie dostępny

Dla tych, którzy zastanawiają się, dlaczego warto stawiać na produkty wielorazowe oraz dla tych, którzy chcą kupować marchewkę od lokalnego rolnika portal Ekorodzice.pl przygotował „Ekoprzewodnik po Krakowie”.

5-go czerwca 2013 roku odbyła się premiera „Ekoprzewodnika po Krakowie” wydawanego w ramach akcji „Wspieramy Zdrową Ciekawość”. Na kilkudziesięciu stronach Eko Jeż z portalu Ekorodzice.pl odkrywa zielone miejsca na mapie naszego miasta.

Jak wygląda Kraków od zielonej podszewki?, gdzie zaparkujemy z dziećmi w Krakowie?, dlaczego warto stawiać na wielorazówki?  – na te i na wiele innych pytań czytelnicy znajdą odpowiedź w ekoprzewodniku. Nie jest to typowa pozycja ograniczająca się wyłącznie do prezentowania takich miejsc jak parki czy rezerwaty.

Oprócz tego czytelnik odnajdzie tu całkiem sporo wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia. A przesłanie płynące z publikacji jest jedno: bycie EKO może być tanie, łatwe i przyjemne.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Aby ziarno zdrowej ciekawości mogło trafić na jak najszerszy grunt, przewodnik jest bezpłatny.

Został wydany zarówno w wersji drukowanej dostępnej w zielonych miejscach  w Krakowie, jak i elektronicznej – e-booka można pobrać ze strony www.ekorodzice.pl: http://www.ekorodzice.pl/ekoprzewodnik-po-krakowie,82,543,1477.html

Biokurier sprawuje patronat medialnym nad tym wydawnictwem.

Brak postów do wyświetlenia