Będzie kampania promująca żywność eko w Polsce

 kolejna kampania promująca żywość EKO w Polsce. Ministerstwo Rolnictwa uruchomiło już stosowną procedurę przetargową.

 

Na stronach Biuletynu Informacji Publicznej urzędu znaleźć można informacje o przetargu na przygotowanie i przeprowadzenie kampanii informacyjno-promocyjnej o zasięgu ogólnopolskim dotyczącej rolnictwa ekologicznego.

Jej głównym zadaniem ma być wypromowanie logo rolnictwa ekologicznego.

 

Jak czytamy w ogłoszeniu o zamówieniu:  Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie kampanii informacyjno-promocyjnej o zasięgu ogólnopolskim dotyczącej rolnictwa ekologicznego, w tym: wybór osobowości (twarzy) kampanii (ambasadora),wybór osoby prowadzącej promocję w internecie (blogera), zorganizowanie konferencji prasowych w pięciu miastach wojewódzkich, działania promocyjne w prasie, internecie oraz poprzez produkcję spotów reklamowych i filmików dotyczących rolnictwa ekologicznego oraz zorganizowanie sesji zdjęciowej.

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     
Kampania ma na celu wypromowanie certyfikowanej żywności ekologicznej i zwiększenie rozpoznawalności wspólnotowego logo rolnictwa ekologicznego.
olecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowymW kryteriach oceny ofert Ministerstwa zwraca uwagę, że pod uwagę wzięta będzie nie tylko cena (80%), ale także odział w kampanii członka organizacji zrzeszającej rolników

lub przetwórców działających w  zakresie rolnictwa ekologicznego.

Szacunkowa wartość netto kampani ma wynieść 248 780,97 Euro. Otwarcie ofert nastąpi publicznie w dniu 20.06.2012 r. o godz. 11.00 w siedzibie Ministerstwa Rolnictwa  przy ul. Wspólnej 30, pok. 122.

 

Na łamach Biokuriera będziemy śledzić przygotowania do kampanii i informować o jej przebiegu.

Przeczytaj także: Wielka Brytania. Rusza kampania promująca żywność ekologiczną


Link do informacji w Biuletynie Informacji PublicznejBrak postów do wyświetlenia