Będą uczyć o świadomej konsumpcji

Wymiana doświadczeń, poznanie dobrych praktyk multiplikatorów z Niemiec, Austrii i Malty, wspólne akcje, warsztaty tematyczne: etyczna konsumpcja a instytucje, etyczna konsumpcja a nowe media, akcje uliczne – to tematy szkoleń, które przeprowadzi Instytut Globalnej Odpowiedzialności

IGO zaprasza zajmujące się tematem świadomej konsumpcji (aktywistki i aktywistów, edukatorki i edukatorów) na międzynarodowe spotkanie multiplikatorów. Wydarzenie odbędzie się w dniach  14-15 czerwca w Warszawie.

– Spotkanie jest prowadzone w języku angielskim. Organizatorzy pokrywają koszty podróży i zakwaterowania. Liczba miejsc ograniczona – zapowiada Gabriela Lipska-Badoti, koordynatorka projektu.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt z koordynatorką projektu gabriela.lipska@igo.org.pl. Więcej informacji na stronie www.igo.org.pl

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Instytut Globalnej Odpowiedzialności (IGO) to połączenie profesjonalnego think-tanku gotowego do rozmów z decydentami, organizację pozarządową i stowarzyszenie aktywistów otwarte na grupy obywatelskie. Od 2007 roku łączy ludzi reprezentujących perspektywę praw człowieka w rozwoju (ang. Human rights based approach), dla których ważne jest dostępne dla wszystkich prawo do godnego życia, rozwoju i stanowienia o sobie.

Co: Spotkanie dla multiplikatorów
Gdzie: Warszawa
Kiedy: 14-15 czerwca 2014

Brak postów do wyświetlenia