Teraz czytasz...
Aromatyczna tarta jabłkowa z ekologicznych składników
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Aromatyczna tarta jabłkowa z ekologicznych składników

Aromatyczna tarta jabłkowa przygotowana ze składników ekologicznych – to kolejna prozpocyja na ekologiczny deser nadesłana przez naszych czytelników. Cały czas czekamy na Wasze kulinarne eko – propozycje.

Co trzeba mieć, aby przyrządzić aromatyczną tartę jabłkową?

Na pewno… jabłka. Dlatego, zanim zaczniecie kucharzyć, zapraszamy do lektury artykułu przedstawiającego zalety zdrowotne ekologicznych jabłek.

Oprócz tego warto zaopatrzyć się w daktyle ekologiczne a także kilka innych składników, więcej w przepisie, który znaleźć można w dziale EKOPRZEPISY KULINARNE ->ORGANICZNY DESER lub bezpośrednio:

Autorka przepisu, pani Aleksandra Blicharska, otrzymuje od nas nagrodę niespodziankę w postaci książki Ekologiczne Ziarna Zbóż. Pokarm, lek i kosmetyk. 


 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}
Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.