Amazon handluje ekologiczną żywnością

Ponad 2000 produktów ekologicznych znalazło się w ofercie brytyjskiego oddziału największego światowego sklepu internetowego Amazon. Wcześniej żywność ekologiczną wprowadził do swojej oferty także niemiecki oddział firmy.

Rozpoczęcie sprzedaży żywności i innych produktów ekologicznych przez Amazon związane jest z poszerzaniem oferty sklepu o produkty spożywcze (a co za tym idzie także żywność ekologiczną).

W ofercie brytyjskiego oddziału Amazon znajduje się także ponad 1700 produktów (w tym towarów nie będących żywnością) posiadających znak Sprawiedliwego Handlu (Fair Trade). Jak na razie Amazon nie posiada polskiego oddziału.

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!
 

 


 

{jcomments on}

Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia