3 fakty, które przekonają Cię, że warto sięgnąć po świeże daktyle

-akcja promocyjna-

Ciekawych faktów o właściwościach zdrowotnych świeżych daktyli jest wiele. Na początek prezentujemy trzy. Mogą Was zaskoczyć.

1. Świeże Daktyle są bogatym źródłem witaminy A, która jest zbawienna dla naszego wzroku oraz skóry. Mówi się, że jeden daktyl dziennie utrzyma w sprawności wzrok nawet do końca życia.

2. Dowiedziono, że spożywanie tylko 6 daktyli dziennie przygotowuje organizm matki do wysiłku, jakim jest poród. Dodatkowo daktyle są polecane kobietom w połogu, aby szybciej doszły do pełni sił.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

3. Regularne spożywanie świeżych daktyli podnosi sprawność seksualną (Jeden z przepisów ze świata arabskiego: Namocz garść daktyli w kozim mleku na noc. Rano zmiksuj wszystko dodając miód i kardamon do smaku. Wypijaj od czasu do czasu i obserwuj zmiany).

Świeże daktyle marki FRESH DATES Medjool nie zawierają żadnych dodatków ani konserwantów, nie mają też żadnych śladowych ilości glutenu, są w 100% naturalne. Można spożywać je w każdej postaci: na surowo, można zapiekać je z boczkiem, a nawet grillować.

Świetnie smakują jako dodatek do kanapek, sałatek, koktajli, musli, szaszłyków, a ze względu na swoją wielkość idealnie nadają się aby je faszerować serem, orzechami i podawać w gorącej czekoladzie.

Jak wykorzystać świeże daktyle w kuchni? Przepisów szukaj na www.zdrowedaktyle.pl

Importer: OrganicHouse Sp. z o.o. biuro [at] organichouse.eu lub 500.055.622

Brak postów do wyświetlenia