Teraz czytasz...
Znamy datę 2. edycji Targów BIOcontracting
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Znamy datę 2. edycji Targów BIOcontracting

 

Już po raz drugi do Nadarzyna k. Warszawy zjadą producenci żywności ekologicznej, hurtownicy, przetwórcy, właściciele ekosklepów a także konsumenci. Ruszyły przygotowania do targów BIOcontracting 2017.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 stycznia 201. Zeszłoroczna edycja BIOcontracting zgromadziła blisko 200 wystawców i 15000 odwiedzających. Wspólnie z wydarzeniem odbywają się też Targi Sadownictwa i Warzywnictwa.

– Ekobiznes to nie tylko moda, ale i konieczność, szczególnie w branży HoReCa. Dla rozwoju tej branży niezbędne staje się wykreowanie i stworzenia miejsca łączącego producentów i dystrybutorów tego typu produktów z biznesami, które zasmakowały lub chcą wejść w eco-biznes. Ogromnym atutem naszych targów jest także ich lokalizacja w centralnym punkcie Europy Środkowej w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą, zaledwie 10 minut jazdy od ścisłego centrum – mówi Agnieszka Cieślik, Dyrektor Targów.

Podczas zeszłorocznej edycji targów wśród omawianych tematów znalazły się takie zagadnienia jak: dotacje na działalność w sektorze bio i eko, zasady certyfikacji, marketing w sektorze bio, modelowy eko sklep, perspektywy dla BioHoReCa i wiele innych. Podczas tegorocznej edycji organizatorzy szykują jeszcze bardziej rozbudowany blok tematyczny, gdzie szczegółowo omówione zostaną najważniejsze zagadnienia dla rynku BIO oraz zaprezentowane najgorętsze trendy ekorynku w Polsce i na świecie.

Przeczytaj naszą relację z ubiegłorocznej edycji BioContracting.

Biocontracting odbędzie się w Ptak Warsaw Expo, będącym największym centrum targowo-kongresowym w Europie Środkowej. Ptak Warsaw Expo tworzy 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej wewnętrznej powierzchni wynoszącej 143 000 m2 oraz ponad 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej.

Bądź na bieżąco, śledź dział BIOHANDEL na Biokurierze.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.