Teraz czytasz...
Złoty Medal Natura Food 2016 – już można zgłaszać produkty. Jak to zrobić?
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Złoty Medal Natura Food 2016 – już można zgłaszać produkty. Jak to zrobić?

Ruszyły zapisy do kolejnej edycji konkursu o Złoty Medal NATURA FOOD, który ma na celu promocję najlepszych wyrobów prezentowanych podczas targów.

Profesjonalne Jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele środowisk naukowych i branżowych, oceniać będzie produkty naturalne, regionalne i ekologiczne w kilku kategoriach.

Złoty Medal NATURA FOOD to już rozpoznawalny i uznany w branży znak, którym laureaci chwalą się zarówno w kraju jak i zagranicą.

Zgłoszenia przesyłać można do 9 września – jest to termin dostarczenia kompletnej dokumentacji dotyczącej zgłaszanego produktu. Dokumentacja zgłaszanego Produktu powinna być przygotowana w języku polskim, w formie elektronicznej (płyta CD, DVD, karta pamięci, pendrive) i nie może przekraczać 50 Mb. Powinna zostać dostarczona na adres MTŁ pocztą tradycyjną.

Dokumentacja nie przekraczająca 10 Mb może być przesłana e-mailem na adres a.szczepaniak[at]targi.lodz.pl (za potwierdzeniem odbioru).

Regulamin Konkursu oraz kartę zgłoszenia (.pdf lub .doc) dostępny jest na stronie Międzynarodowych Targów Łódzkich
http://www.targi.lodz.pl/targi/297-ix-miedzynarodowe-targi-zywnosci-ekologicznej-i-regionalnej-natura-food/5378-dla-wystawcow/konkurs-o-zloty-medal-natura-food-2016/

Wszystkie produkty zgłoszone do konkursu wezmą także udział, już po raz trzeci, w PLEBISCYCIE PUBLOCZNOŚCI na najlepszy produkt zgłoszony do Konkursu o Złoty Medal NATURA FOOD 2016.
W terminie 7-9 października 2016 będzie można głosować poprzez ankietę, która znajdzie się na targowym fanpejdżu.

Targi Natura Food odbędą się w dniach 7-9 października 2016 w Łodzi.  To największe wydarzenie biobranży w Polsce – Biokurier jest patronem medialnym wydarzenia i organizuje Akademię Biokuriera w trakcie targów.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.