Teraz czytasz...
Złote Medale Targów natura FOOD & beECO przyznane. Znamy zwycięzców!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Złote Medale Targów natura FOOD & beECO przyznane. Znamy zwycięzców!

Agnieszka Gotówka
Złote Medale Targów natura FOOD & beECO

Złote Medale Targów natura FOOD & beECO, które przyznawane są produktom wyróżniającym się wysokim poziomem i jakością, rozdane. To duże wyróżnienie dla przedsiębiorców w branży eko. Kto w tym roku zdobył tę prestiżową nagrodę?

Wyróżnienia przyznaje jury, w składzie którego zasiadają przedstawiciele środowisk naukowych, jednostek i instytutów certyfikujących, stowarzyszeń i organizacji branżowych oraz prasy fachowej.

Złote Medale Targów natura FOOD & beECO – wyniki

W kategorii produkt tradycyjny wyróżnienie zdobyła Nalewka Staropolska Śliwkowo-Wiśniowa od Firmy Nalewki Staropolskie Karol Majewski i Wspólnicy.

Medal otrzymał Olej Rzepakowy Keslera od firmy Franciszek Kesler.

W kategorii produkt naturalny przyznano dwa wyróżnienia. Pierwsze otrzymała firma Zielono Mi – Agnieszka Jarosińska – za produkt Borówkowy Grzaniec Bezalkoholowy, drugie – firma Miody Suszka za Miód z Orzechami laskowymi i kakao.

Produktami naturalnymi nagrodzonymi medalami zostały Miód z Rokitnikiem (Miody Suszka) oraz Olej z pestek czarnej porzeczki zimno tłoczony (OL’VITA).

Wyróżniony produkt ekologiczny polski to Juchowo Blue’s – Ser pleśniowy od firmy Juchowska Piwnica. W tej kategorii przyznano dwa medale Targów natura FOOD & beECO. Pierwszy otrzymała firma Klimek za Biotworóg Tłusty, drugi – firma FRĄCKOWIAK S.j. za produkt Ekologiczny Ser smażony BIO z Granowa.

W kategorii produkt ekologiczny zagraniczny wyróżnienie otrzymała firma grECO Products za produkt Dzikie Oregano Górskie. Złoty medal w tej kategorii powędrował do firmy NaturaEAT Dameco za produkt Oliwa Z oliwek Extra Virgin Phileos of Sparta organic.

GReco Products_medal

Przyznano też nagrody w kategorii wybór publiczności. Oddano 921 ważnych głosów, które wyłoniły dwa wyróżnione produkty. Pierwszy z nich to Borówkowy Grzaniec Bezalkoholowy (Zielono Mi), drugi – Oliwa z oliwek Extra Virgin BIO (grECO Products). Publiczność zdecydowała też o przyznaniu dwóch medali. Pierwszy z nich otrzymała firma Eterno za produkt Konfitura z Milanówka Truskawki z morwą, drugi – firma Laurus Sanojca za BIO-Organiczną Farbę do Włosów HERBATINT.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.