Teraz czytasz...
Zielony Tydzień wypromuje żywność ekologiczną? Nowa akcja PIŻE
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Zielony Tydzień wypromuje żywność ekologiczną? Nowa akcja PIŻE

Zielony Tydzień wypełniony kampanią informacyjną, promocjami na żywność ekologiczną i akcjami w mediach społecznościowych – w taki sposób Polska Izba Żywności Ekologicznej chce świętować Międzynarodowy Dzień Ziemi i przy okazji promować bioprodukty.

Zielony tydzień. Jak to działa?

Jak czytamy w komunikacie Polskiej Izby Żywności Ekologicznej

W Zielony Tydzień mogą zaangażować się członkowie PIŻE – sklepy i producenci, ale akcja skierowana jest do osób, które dbają albo chcą zacząć dbać o naszą planetę – czyli do konsumentów.  W połowie kwietnia (12-18 kwietnia) producenci produktów ekologicznych – członkowie PIŻE – zaproponują specjalne oferty w bardzo atrakcyjnych cenach – dla członkowskich sklepów PIŻE. Następnie te w kolejnym tygodniu (19-25 kwietnia) zaproponują wyjątkowe oferty klientom detalicznym.

Czytaj także: Polski rynek żywności ekologicznej

Zielony tydzień. PIŻE zaprasza sklepy EKO oraz producentów do współpracy

Serdecznie zapraszamy do zgłoszenia się do akcji zarówno sklepy, jak i producentów. Do 25 stycznia przyjmujemy zgłoszenia od sklepów i producentów, którzy chcą wziąć udział w pełnej kampanii promocyjnej – czyli działania w mediach społecznościowych, publikacja u patronów medialnych oraz mediów ekologicznych, z którymi stale współpracuje Polska Izba Żywności Ekologicznej. Do 25 marca przyjmujemy zgłoszenia od sklepów i producentów, ale bez udziału w pełnej kampanii promocyjnej. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.jemyeko.com/zielony-tydzien/.

Żeby zgłosić się do akcji wystarczy, wypełnić odpowiedni formularz:

SKLEPY -> https://docs.google.com/forms/d/16lbmb1QGLIGdzudeQQvyNN3V5pX1F3WyqrGXWn33Dgc/edit

PRODUCENCI -> https://docs.google.com/forms/d/1NeXkAcc2N957owI5IBINPv-fjsVRZDrSdvPOlQteW0g/edit

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.