Teraz czytasz...
Zduńska Wola. Szkolili eko fryzjerki i fryjerów
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Zduńska Wola. Szkolili eko fryzjerki i fryjerów

W dniach 7-8 lipca 2013r w Zduńskiej Woli odbyło się pierwsze w Polsce szkolenie z koloryzacji roślinnymi farbami CulumNATURA.

– W szkoleniu uczestniczyło 12 osób, głównie fryzjerzy, dla których praca jest pasją, a zdrowie klientów i własne największą wartością. Specjalnie dla naszych gości zaprosiliśmy doświadczonego szkoleniowca marki CulumNATURA® – Christinę. Po części teoretycznej, bardzo ważnej przy wprowadzaniu na rynek tak innowacyjnego produktu jak naturalne (certyfikat BIO) roślinne farby do włosów odbyła się część robocza.
Każdy fryzjer miał możliwość dobrać koloryzację zgodną z własną inwencją lub sugestią modelki, i ją wykonać – relacjonuje Wiesława Giemzik z firmy Dama, która jest dystrybutorem produktów CulumNATURA w Polsce.

Roślinne farby CulumNATURA® to certyfikowane kosmetyki zawierające wyłącznie naturalne składniki. Produkty dostępny jest w całej palecie barw (kolory zimne i ciepłe).

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.