Teraz czytasz...
Zdrowych konopi nie zareklamujesz na facebooku
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Zdrowych konopi nie zareklamujesz na facebooku

Okazuje się, że w zakresie rodzajów konopi i ich zastosowań, potrzebna jest jeszcze duża praca edukacyjna a szkolenia przydałyby się także pracownikom najpopularniejszego portalu społecznościowego, który nie zgadza się na ich reklamowanie.

– Sami przecieramy oczy ze zdumienia a brzuchy nas bolą ze śmiechu… Odmówiono nam na promowania postów o prozdrowotnym składniku konopi – kannabidiolu (CBD) orz oleju konopnym – relacjonował Tomasz Leszczyński ze sklepu „DobreKonopie.pl”.

We wiadomości, którą przesłał portal społecznościowy czytamy, że „niedozwolone są reklamy marihuany (org. Cannabis/Marijuana)”. – Jak na razie prośba o czytanie pełnych nazw roślin i inne wyjaśnienia nie pomogły….– dodaje w rozmowie z Biokurierem Tomasz Leszczyński.

Konopie siewne to nie narkotyk

Odmiana konopi, z których przygotowuje się np. nasiona czy olej nie posiada właściwości halucynogennych. Obfituje natomiast w pożyteczne kwasy tłuszczowe i białko.

O tym, czym odróżniają się konopie siewne od indyjskich i jakie mają zalety pisaliśmy w artykule: Zdrowie Konopie

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.