Teraz czytasz...
Wrocław. Ruszył Ekobazar
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Wrocław. Ruszył Ekobazar

100% BIO to priorytet nowego ekomiejsca na mapie Wrocławia. Na Ekobzarze zaopatrzyć się można w produkty bezpośrednio od rolników i producentów sprzedających certyfikowaną żywność ekologiczną: pieczywo; razowe, bezglutenowe, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory i ekologiczne specjały, kiszonki, zdrowy nabiał, ekologiczne mięsa, ryby i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, słodkie wypieki, pyszne desery i wiele innych.

Bazar odbywa się co sobotę w godzinach 8-16 przy ulicy Tęczowej 57.

Wszystkie produkty, które są sprzedawane na bazarze, są produktami ekologicznymi certyfikowanymi z wyłączeniem ryb i dziczyzny – mówi Andrzej Obszański, organizator wydarzenia. Inicjatywa działa od 20 sierpnia i cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców Wrocławia.

Wystawcy

Wśród wystawców znajdują się: Wasąg, Barwy Zdrowia, Eko Jabłka Joanka, Ekohurt.eu, biologico.pl, Zielonysmak.pl, biopiekarz.pl, piekarnia Kiełtyka, piekarnia Gzik, Smaki Beskidów, Banpol, BioNaura, Żywe Kultury, Delicatessen.com.pl Witomari, Garage&Wine, Biosenchual, Bioorganic24.pl, Pieczarki z Dąbrówki Gospodarstwo Rolne Piotr Kijan.

 

Więcej informacji o EkoBazarze na stronie: www.ekobazarwroclaw.com

co: Ekobazar Wrocław

gdzie: Wrocław, ul. Tęczowa 57

kiedy: co sobotę  od 8 do 16

Sprawdź na mapie

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.