Teraz czytasz...
Wegańskie pasty bio Naura ze Złotym Medalem w konkursie Najlepszy Produkt 2021
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Wegańskie pasty bio Naura ze Złotym Medalem w konkursie Najlepszy Produkt 2021

Nagrodę przyznano 18 lutego podczas uroczystej gali, która ze względu na pandemię, odbyła się online. To duże wyróżnienie, bo stoją za nim konsumenci wybrani do badania przez renomowany instytut badawczy GfK Polonia.

Najlepszym Produktem 2021 w kategorii „Produkty EKO, BIO, VEGE” okrzyknięto linię wegańskich BIO past marki Naura. To one otrzymały najwięcej głosów od konsumentów. Doceniono ich smak oraz krótki skład. Produkt jest w 100% ekologiczny i wegański, a jego pojawienie się na rynku stanowiło odpowiedź na rosnące zainteresowanie produktami roślinnymi i naturalnymi.

Konsumenci do wyboru mają cztery smaki BIO past marki Naura: z batatów z rozmarynem, z pieczonymi warzywami, z kasza jaglaną oraz hummus marchewkowy z wędzoną papryką.

Najlepszy Produkt 2021. Jak przebiega głosowanie?

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych produktów, które zostały wprowadzone na rynek od 1 września 2019 roku do 30 września 2020 roku. Nad przebiegiem głosowania czuwa Instytut Badawczy GFK Polonia oraz Wydawnictwo Gospodarcze.

W badaniu uwzględniono 252 produkty, które przyporządkowane zostały do 49 kategorii. Zadaniem respondentów było wskazanie trzech propozycji, które ich zdaniem zasługiwały na miano najlepszych. Ostateczny wpływ na wyniki miała grupa 1000 Polaków w wieku od 18 do 65 lat.

Nagrody za Najlepszy Produkt w tym roku przyznawano po raz dziesiąty. Niestety, pandemia uniemożliwiła obchodzeni jubileuszu w stacjonarnej formule.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.