Teraz czytasz...
Warszawa – Służewiec. Rusza Agrobazar rodzinny
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Warszawa – Służewiec. Rusza Agrobazar rodzinny

Od 19 czerwca 2020 roku Tor Wyścigów Konnych za sprawą Stowarzyszenia „Polska Ekologia” będzie w każdy weekend torem wyścigów po zdrowie. Powstanie tam miasteczko namiotowe z żywnością ekologiczną oraz innymi certyfikatami żywności wysokiej jakości.

Zastosowaliśmy rozwiązanie najlepsze dla klientów, a jednocześnie wyszliśmy naprzeciw potrzebom naszych członków. Jednym z zadań Stowarzyszenia „Polska Ekologia” jest promowanie polskiej żywności wysokiej jakości i stąd przedsięwzięcie w postaci Agrobazaru. Chcemy również promować wspólne rodzinne spędzanie czasu na wolnym powietrzu. Miejsce na Agrobazar nie jest przypadkowe – Tor Wyścigów Konnych Służewiec świetnie się do tego nadaje. Planowane są również pikniki rodzinne, muzyka na żywo, zajęcia z jogi i rękodzieła

mówi Wawrzyniec Maziejuk, wiceprezes Stowarzyszenia „Polska Ekologia”.

Godziny otwarcia Agrobazaru:

  • 19 czerwca – piątek od 14.
  • sobota i niedziela od 8 do 18.

Weekendowy Agrobazar Rodzinny będzie wzbogacony o strefę dla dzieci. Pierwszych 50 klientów otrzyma bony zakupowe. Przy stadionie będzie dostępny obszerny parking.

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.