Teraz czytasz...
Warszawa. Rusza BioBazar w Soho Factory
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Warszawa. Rusza BioBazar w Soho Factory

 

W najbliższy weekend, 26 listopada rusza druga w Warszawie lokalizacja BioBazaru. Tym razem ekowystawcy zawitają na Pragę.

– Na terenie widocznym od ulicy Mińskiej stanęła już hala o powierzchni 500m kw. Znajdzie w niej miejsce 42 wystawców, znanych z BioBazaru Fabryka Norblina. Dzięki drugiej lokalizacji BioBazaru, na warszawskiej Pradze, część naszych klientów będzie miała bliżej po swoje ulubione produkty u ulubionych producentów, a inni będą mieli szansę ich poznać. Wśród wystawców: Wasąg czyli ekologiczne mięso, wędliny, drób; Biopiekarnia w Grzybowskiej Arce czyli chleb „Hruby”, Dobrodziej z warzywami, Barwy Zdrowia, tu oprócz warzyw mąki pszenne, gryczane, orkiszowe, żytnie. Poza tym Zagroda Łącka, Banpol (drób), Dziki Kaczor (dziczyzna), Zielony Stragan (nabiał) oraz JOANKA z kilkunastoma odmianami ekologicznych jabłek. Na każdym stoisku z ekologicznymi produktami można poprosić o pokazane certyfikatu ekologicznej żywności, ponieważ nazwa „ekologiczny” przysługuje tylko produktom certyfikowanym – relacjonuje Joanna Żuchlińska z firmy My Eco Life, zarządzającej BioBazarem.

Z okazji otwarcia serwowany będzie gorący, jabłkowy, bezalkoholowy poncz. Będzie też kawiarnia na kołach, a w przyszłości pokazy kulinarne.

BioBazar działa już od 6 lat na terenie byłej Fabryki Norblina. Hala w Soho Factory jest drugą lokalizacją w Warszawie. Pierwszą odwiedza co sobotę 3000 osób, a w środy około tysiąca, jest czynny także w piątek po pracy. Poza tym BioBazar znajduje się także na terenach postindustrialnych w Katowicach w miejscu byłej Huty Baildon oraz w Gdańsku na terenie byłej stoczni.

Co: BioBazar Soho Factory
Gdzie: ul.Mińska 25, Soho Factory, Warszawa
Kiedy: każda sobota 7.30-15.00,

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.